T1TSH,16:9 Homecinema 4K/3D Napnutý Elektrické Projekční plátno Akusticky Transparentní Obrazovky Projektoru Zvuk Prostřednictvím

T1TSH,16:9 Homecinema 4K/3D Napnutý Elektrické Projekční plátno Akusticky Transparentní Obrazovky Projektoru Zvuk Prostřednictvím

p905

Nové

Skladem

15 936.71 Kč
Množství

Štítky: 20 mm reproduktor, protihlukové stěny, 169 obrazovce, akustický štít, 4k projektor, akusticky transparentní tkaniny obrazovce, kino, clr obrazovce, projekt obrazovce, ovládání projekce obrazovky.

Premium Karta Napětí, 16:9 HDTV,4K/3D Napnutý Elektrické Motorizované Promítací Projektor, Obrazovky s PVC Perforovaná 3D akustické transparentní, stříbrné, šedé, Premium Tab předpjatý série projekční obrazovka je jedním z nejlepší volbou pro domácí kino, zejména pro ty, kteří mají panel pro ostatní application.By pomocí velké velikosti váleček s tab předpjatý systému, to poskytuje nejlepší rovinnost, nabízí minimální zkreslení obrazu.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

1.Název Produktu: PremiumTab Napnutý Elektrické Domácí Kino Obrazovky

2. Formát: 16:9 HDTV Formát

3.Obrazovka Materiál: PVC Perforovaná 3D Akustické Transparentní Stříbrná Šedá s 1.5 zisk a 120stupeň pozorovací úhel

4.Tab napětí systému záruku maximální rovinnost

5.Bílé hliníkové pouzdro s černé semišové kontrastní pruhy

6. Obsahuje IR nebo RF dálkové

7.3 Rok Záruka Výrobce

SCREEN MATERIÁL

ATG - PVC Perforovaná 3D Akustické Transparentní Silver Grey je potažen vysoce reflexní kovové smíšené polyvinylchlorid pryskyřice, poskytuje vysoký Zisk a jasný obraz.Zejména je živé a přirozené při prezentaci dynamické video nebo obrázky.To je vhodné pro show, film, 3D automatizace a počítačové hry.Také je vhodný pro různé typy divadla, učebny, zasedací místnosti a velitelská stanoviště.

Pozorovací Úhel: 120deg / Zisk: 1.5

SPECIÁLNÍ DESIGN

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

TECHNICKÁ DATA

Vezměte prosím na Vědomí: Toto rozměry uvedené jsou průměrné hodnoty výrobních jednotek.Velmi mírné odchylky mohou být možné.Vzhledem k neustálému technickému zlepšení, vyhrazujeme si právo na změnu designu a specifikace bez předchozího upozornění.

POST-NAINSTALOVÁNY OBRÁZKY

INSTALACE

lnstall obrazovce v místě, kde diváci mohou vidět celé obrazovce, když je plně rozšířena.Obrazovka může být na stěnu nebo montáž na strop, uživatelé mohou zvolit způsob montáže podle svých potřeb.Podle toho, co způsob montáže se používá, zajistit správné vybavení se používá.Pro montáž na stěnu nebo na dřevěný povrch stropu, použijte oslash5x35 mm

BALÍČEK

CERTIFIKACE

PRODUKT PROCES

O LODNÍ DOPRAVY

1. Prosím, napište celé jméno!Zejména pro Rusy a Lotyšsko.

2. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu, psč, telefonní číslo je 100% správné.

3. Každá položka má skutečné box balení, budeme se snažit v našich silách, k balení dobře prevant poškození během přepravy.

4. Jsme obvykle prohlásit nízkou cenu na faktuře, aby pomoci snížit daně, ale kupující je třeba vzít odpovědnost za daň, DPH nebo daně účtované vaší zemi.

5. Pokud máte jakýkoliv speciální požadavek o vlastní faktuře hodnotu, nebo vaše země vlastní požadavek, prosím, zanechte objednávku zprávu pro nás.

6. Protože je doprava zdarma, budeme volit způsob dopravy dle acutal situace.Potvrďte prosím před nákupem, díky.

PO-PRODEJNÍ

1. Pokud položka je vadné, kdy to dorazí na vašem okrese, máte 7 dní od data přijetí pro výměnu za novou, nebo dostat náhradu, ale jsme jen platit jeden způsob nákladní dopravu z Číny do vaší země.Před loď zpět, pls, dejte nám vědět na prvním místě.Také prosím o nabídku platný doklad o problém s kvalitou.

2. Pokud se vám opravdu nelíbí produkt, jakmile jste jej obdržel, můžete poslat jej zpět k nám s plnou originální balení, a prostě jsme vám vrátí pořizovací cena položky(vezměte prosím na vědomí:ne včetně dopravy).Máte 3 dnů od obdržení vrátit.

3.Záruka není k dispozici, jakmile položky jsou poškozené nesprávným používáním.

4. Prosím, zkontrolujte, zda zásilka pečlivě, když jste jej obdržel, pokud zjistíte, že zásilka je poškozená nebo zařízení je rozbité, pls odmítnout podepsat balíček a kontaktujte nás ihned.

O ZPĚTNOU VAZBU

Máte-li jakékoli další otázky, prosím, kontaktujte nás předem, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl to vyřešit na poprvé.

Také, pokud jste spokojeni s výrobkem po obdržení a podívat se na to, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, která pomůže jiným lidem vědět o produktu více.

Ocenili vaši zpětnou vazbu a podporu.

Často kladené otázky

1. Při dodání produktu po objednání?

Pošleme to do 3-5 dnů po zaplacení.

2. Při sledování aktualizované informace ?

Zašleme vám sledovací číslo, jakmile vaše zásilka byla odeslána, a informace o sledování je vždy aktualizován, do 3 dnů

3. Pokud jsem zrušit objednávku, kdy dostanu své peníze ?

Peníze, které jste zaplatili, je držení Plzenbyty.eu, obdržíte plnou náhradu z Plzenbyty.eu do 3-15 dní poté, co jste zrušil vaše objednávka úspěšně.

4. Můžete přizpůsobit pro mě?

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty