LOCHOSS Trident Nakladače z Nerezové Oceli Optické Nástroje, Zbrusu Nové

LOCHOSS Trident Nakladače z Nerezové Oceli Optické Nástroje, Zbrusu Nové

p862

Nové

Skladem

434.38 Kč
Množství

Štítky: sr2ez, ucatheall, squier, svarosvki, tft28, SPLSPL, mrzutý, tumi, theeservies, timeway.

Specifikace:

Velikost: 151mm

Hmotnost: 134g

Obecné Dodací Politiky

Můžeme jen loď na ověřenou adresu.

Nemůžeme loď Na: P. O. Boxy a APO/FPO.

Nechceme, aby loď zasilatelům pro letecký náklad nebo jakýkoli forwarding agent (Aramex a tak).Zasíláme pouze přímo na kupce.Budeme loď pouze na zákazníka vlastní dodací adresu.

Balíčky hodnoty vyšší než $250 vyžadují podpis příjemce při dodání.

Obvykle jsme loď do 1-3 pracovních dnů po obdržení platby vymazány.Vezměte prosím na vědomí, že víkendy a svátky nejsou pracovní dny.

Tato doba zpracování je nutné pro všechny zásilky, Expresní, stejně jako standardní.

Prosím, zavolejte nám a mluvit se zástupcem, pokud budete potřebovat váš balíček být dodáno rychleji.

Dopravce pošle balík zpět k nám, po 3 neúspěšných pokusech doručit; pokud se to stane, bude vám účtováno další poštovné na dvojnásobek, náklady na dopravu (náklady na dopravu tam a zpět).

Nemůžete si vybrat dopravce a nemůžeme použít účet zákazníka, aby loď položku.

Nemůžeme přesměrovat zásilku poté, co ji opustil sklad.Prosím, ujistěte se, že je někdo k dispozici, aby znamení pro váš balík na dodací adresu.

Nemůžeme přidat speciální instrukce poznámka pro dopravce.Dopravce dorazí na dodací adresu, a budete muset podepsat pro balíček.

Pokud váš balíček byl poškozen během tranzitu žádost musí být podána s dopravcem.Musíte si krabici a balící materiál pro dopravce prohlédnout.Prosím, kontaktujte nás, pokud máte otázky.

Mezinárodní Doprava

V současné době nabízíme dopravu do více než 100 zemí, prosím, kontaktujte dozvědět informace o zásilkách.

Mezinárodní kupující je odpovědný za veškeré celní, dutiestaxes a makléřské poplatky, které mají být zaplacené kurýrní nebo vláda.

Prosím, obraťte se na místní celní úřad s další šetření v této otázce.Získat Digitální nenese žádnou odpovědnost s ohledem na anytariffs, povinnosti, nebo jakékoli a všechny ostatní poplatky požadované bydestination zemí.

Každý mezinárodní zásilka může být zpožděn o určení countryauthorities.Pokud je váš balíček je zpožděn o celní budete muset zavolat yourlocal celní úřad, aby zjistili, co je drží.Nemáme žádný způsob, jak sebou lepší informace, když balíček je zpožděn o celní.Celní zpoždění, ifoccur, nejsou součástí uvedené dodací lhůty.

Návrat Politiky

Pokud tam je nějaký problém s položkou, prosím, napište nám před odchodem zpětnou vazbu.My vyřešit všechny problémy.

Všechny výnosy musí být schváleny před lodí žádné zboží zpět k nám.

pokud si loď položku zpět k nám, aniž by nejprve kontaktovat nás, budeme muset odmítnout balíček a bude vrácena k vám.

Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.Všechny vrácené balíky bude účtováno zpáteční adresou.

Vrátil položky jsou přezkoumána námi po jejich obdržení a musí být odeslána zpět k nám v přesně stejném stavu, jako byly zaslány k vám.Všechny položky musí být v přesně stejném stavu, jako jsme poslali a v originální neotevřené krabice.Všechny vnitřní obalové materiály, manuály a všechny další předměty a příslušenství musí být také zahrnuty pro každou náhradní, výměnu, nebo vrácení peněz.Repopulace poplatek za položky, které jsou v souladu s těmito požadavky je 5%.

Každá položka, která nesplňuje výše uvedené podmínky, není způsobilý pro návrat.

Odmítnutí dodání není přijatelný způsob, jak se vrátit.Všechny výnosy musí být pre-schválen.Odmítl balíčky budou považovány za neoprávněné vrátí a bude účtováno 5% repopulace poplatek + double náklady na dopravu (dopravce si účtuje za obě cesty).Ujistěte se, že jsme oprávněni váš návrat.

Pokud máte nějaké dotazy týkající se našich návratové politiky, prosím, kontaktujte nás.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty