Pruhovaný Růžový Květ Flamingo Narozeniny Fotografie, Pozadí Novorozence Portrét Photocall Photophone Photo Studio Pozadí W-4009

Pruhovaný Růžový Květ Flamingo Narozeniny Fotografie, Pozadí Novorozence Portrét Photocall Photophone Photo Studio Pozadí W-4009

p84703

Nové

Skladem

150.75 Kč 143.22 Kč
Množství

Štítky: sklo foto blesk, mikrofonu studio, kruh držák, balón se zvedl, dekor flamingo, široký fotografování kulis, kolo pozadí, stát, kit photo studio, pozadí fotografie, pozadí photographi.

Pruhovaný Růžový Květ Flamingo Narozeniny Fotografie, Pozadí Novorozence Portrét Photocall Photophone Photo Studio Pozadí W-4009

HuaYi Foto Pozadí Obchodě, Jsme profesionální fotografické pozadí výrobce.Naše výrobky jsou primárně zaměřené na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Snažíme se poskytovat nejvyšší kvalitu, vynikající služby a neuvěřitelné nejnižší cena pro vás.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte convo nás, a my vám rádi odpovíme vám do 24 hodin.Skutečný Výstřel

Srovnání Dvou M aterials

Vinylové kulis s živými tisknout obrázky.je vhodný pro jednorázové použití(narozeniny), rodinné fotografy .to bude lehké a přenosné, což umožňuje snadné být zavěsil na pozadí stánku.

Položky poslat složené, tam bude vrásky snadno se přenáší, Tady jsou způsoby, jak odstranit vrásky:

1) Roll to pevně, s válci po dobu 3-4 dnů, bude to v pořádku.

2) Teplo je s železa na zadní položku, pak to bude hladké znovu.

Jako Barevný Rozdíl

Prosím, pamatujte, že každý počítač, monitor je kalibrován jinak.Barvy mohou být mírně odlišné osoby.

Q: Jak udělat vlastní pozadí?

Můžete odeslat přizpůsobené informace a rozměry na náš zákaznický servis prostřednictvím Konverzace nebo Pořadí Zpráv.Naši designeři vám navrhnou pro vás.

Q: Jak dlouho to bude stát, že mohu obdržet zboží?

A: potřebujeme 3-5 pracovních dnů na výrobu zboží.Obvykle je třeba poslat do Spojených Států 12-20 pracovních dnů.Evropa, Asie, Oceánie trvá 15-30 pracovních dnů.Afriky, Jižní Ameriky trvá 25-60 pracovních dnů.Poznámka Brazílii trvá 40-90 dnů.

Pokud máte konkrétní datum potřebujete, můžete nás kontaktovat, můžeme nabídnout rychlejší dopravu.

Vezměte prosím na vědomí, že byste měli platit dodatečné náklady pro podnikání express.

A: jistě,můžeme lodní dopravy válcované, prosím, řekněte nám, jak mnoho a velikost o kulis,

A prosím, na vědomí, tímto způsobem, měli byste platit extra náklady za přepravní poplatek.

Q: pořád jsem obdržel balíček za dlouhou dobu,Co se stalo s mou objednávkou?

A: V tomto stuation,prosím, neváhejte a kontaktujte nás.omlouvám se, že vám nedal uspokojující zážitek z nakupování.budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.

Zpětná vazba

Vaše pozitivní zpětná vazba je nejlepší povzbuzení pro nás.Prosím, zanechte 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s tímto cílem, když obdržíte položky.Pokud máte jakýkoliv dotaz, Prosím, kontaktujte nás.Odpovím do 24 hodin a v mých silách, aby reslove žádné problémy.

Děkuji moc!!!

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty