Nordic balkon verandě restaurace Stropní Svítidlo Svítidla cafe hotel luminaria E27 led stropní svítidla, bytové dekorace

Nordic balkon verandě restaurace Stropní Svítidlo Svítidla cafe hotel luminaria E27 led stropní svítidla, bytové dekorace

p781

Nové

Skladem

4 307.22 Kč 3 445.78 Kč
Množství

Štítky: displej doogee x9pro, pyžamo mills ženy, rám obrazovky lg k40, obrazovka tkanina černá, rám obrazovky zlatý, rám obrazovky j7 neo, screen film pro p20, obrazovka f20 originální, pyžamo pánské králíky.

O společnosti a kvalita: Wanhua Osvětlení Factory je profesionální výrobce a prodej všechny druhy lampy a lucerny.Především se zabýváme v produkci řady produktů a příslušenství, jako je lustr, stropní svítidlo, nástěnné svítidlo / zrcadlo přední lampy, ulička Yang stolní lampa, vodotěsné venkovní lampa, a zdroj světla.Produkty získaly národní povinné certifikace 3C.V souladu s posláním "úspora energie a slouží společnosti", společnost dodržuje filozofii podnikání "lidé-orientované, kvalita vítězí a vědeckých a technologických inovací" v souladu s trendu vývoje světového osvětlení.

Proces distribuce: objednávky zákazníků - informovat skladu specialista - po kontrole, dodání - dodání personál vyzvednout zboží - balení - doručení na logistiku.

O poprodejní: poprodejní služby zákazníkům obdrží dodací doklady - Midway sledování logistiky - zákaznický bezpečnostní značka v - vyhrazené po-prodejní zpětnou vazbu.

O Logistice: cena lampy a lucerny v našem obchodě, který nezahrnuje náklady na logistiku a světelných zdrojů (žárovek).Jsme výchozí fayuantong nebo depang.

Doba dodání: asi balení a plnění: použili Jsme zahuštěný hovězí kůže vnější krabice, naplněné pěnou uvnitř, a dělal dobré opatření, pokud jde o přepravu a ochranu.Ale je-li cesta je poškozen, se nemusíte starat o obdržení zboží.Zajistíme pro vás vyplnit v příspěvku v čase.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty