Postel-stroj neo Tesla 3D, policie

Postel-stroj neo Tesla 3D, policie

p760

Nové

Skladem

11 142.13 Kč
Množství

Štítky: 3 model, 3 tesla, modelové číslo3, tesla, modelové číslo3 tesla, klíčové tesla, nálepka tesla, pizza vinyl, oxid tesla, tesla x.

Tesla je auto budoucnosti, a na počest této slavné značky, tato postel-stroj "Tesla" ve stylové policejní zbarvení je jmenován.Jeho věrohodné design a přítomnost různých zajímavých možností neopustí dětí lhostejný.

Rám postýlky je vyroben z dřevotřískové desky třídy 0,5, a expresivní 3D formy modelu jsou zakotvena prostřednictvím plastu.Nárazník a vysokými postranicemi postýlky jsou zdobené stylové samolepky, chráněny před oděrem pomocí laminace.

Vestavěný dvou-vrstvou ortopedická matrace je vybaven výkonným pružinovým mechanismem-i dítě bude moci zvednout, aby to dosáhnout hračky nebo ložní prádlo, které je vhodné ukládat ve dvou matrací.

Pro zrušení ortopedické matrace, je jich tam tolik jako 4 možnosti pro potomky: Standardní (Univerzální hadřík Maron), Hejna-Alcantara (odolné proti opotřebení a hygroskopický materiál Alcantara), Sportovní-Alcantara (dva podélné proužky všité do celá délka postele potažené látkou Alcantara), 3D polstrování (velur tkanina, na které tisk fotografií je použita metoda stylový tisk).

Design modelu je nejen aktuální A bezpečný : Efektivnější formy chráněn měkké okraje tváře.Uzavřená hrana PVC konstrukce prvků vyloučit přítomnost nepříjemný továrna vůně.Pod matraci je dvoudílné krabice, kde je vhodné ukládat ložní prádlo a hračky.

Můžeme doplnit postýlku-stroj se zajímavými možnostmi: LED podsvícení dna a anti-mlha páry, měkká Zadní spoiler, těsné s textilie stejné barvy s matrací.Jméno spz, sada rotující kola.

Trojrozměrné 3D dětská postýlka-auto Neo série je udělen diplom "sto nejlepších zboží z Ruska-2017".To je opravdu vysoké uznání konkurenceschopnosti produktů společnosti "mebelev" v obecné a vynikající kvalitu Neo postýlku, zejména.

Vlastnosti: Rozměry: 192 cm/98 cm/56 cm rozměry Matrace: 180x80 cm V kompletní sadě matrace je dvouvrstvá ortopedické, se standardním není vlhkost-důkaz, čalounění podklad pro matraci-pevný dřevotřískové desky Zvedák rámu Dvě prostorné povlečení krabice Statické kola v barvě postele.Maximální zatížení hmotnost-220 kg

GOST 19917-93

Volitelné:

Materiál rámu: dřevotříska, emisní třída E 0,5, potažené plastem

Fasáda výrobní materiál: dřevotřískové desky, emisní třídy E 0,5, potažené plastem

Postel základna: dřevotřískové desky laminované, emisní třída E 0,5

Maximální zatížení za lůžko: 220 kg.

Přítomnost zásuvky: Ne

Dostupnost specializovaných na prádlo: 2 ks.

Nábytek barva (ODSTÍN): Modrá

Záruční Doba: 12 měsíců.

Délka postele: 192 cm.

Šířka postele: 98 cm.

Postel výška: 56 cm.

Matrace rozměry: 180x80 cm.

Matrace v ceně: 2-vrstvy, Ortopedické

Plast kolečka: ne otáčení v posteli barva

Spoiler měkké opěrky hlavy funkce součástí balení: ne

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty