NINVISION 5v1 8CH CCTV 1080N XVR DVR, NVR Hybridní Digitální Video Rekordér P2P Cloud Podpora 1080P CVBS TVI CVI IP AHD Kamery Onvif

NINVISION 5v1 8CH CCTV 1080N XVR DVR, NVR Hybridní Digitální Video Rekordér P2P Cloud Podpora 1080P CVBS TVI CVI IP AHD Kamery Onvif

p596

Nové

Skladem

1 722.67 Kč
Množství

Štítky: dvr ip, dvr, dvr 8ch owsoo, besder ahd dvr palubě, camerra, 8 kanálový dvr, cctv dual, mi dvr, 8ch dvr, dvr, nvr.

NINIVISION Bezpečnostní AHD CCTV DVR Systém, garantované a spolehlivé Bezpečnostní Řešení pro váš Domov a Podnikání! 720P/960P/1080P s Vysokým Rozlišením a Video ve dne i v noci.E-mailová upozornění a detekce Pohybu!!! 4CH AHD 1080N DVR Rekordér, zdarma aplikace pro P2P Cloud funkce a skladování, podpora android,iPhone,ipad,PC!!!!!

1 X 4CH H. 264 AHD 1080N DVR, NVR HVR 5 V 1 Digitální Video Rekordér 1 x 12V 2A napájecí adaptér pro DVR 1 X USB Myš pro DVR 1 X Software CD pro DVR 1 X Dálkové Ovládání pro DVR, Hard Disk, Volitelné !!!

4CH AHD-NH / 1080N specifikace:

Systém

Hlavní procesor: vestavěný procesor

Operační systém: Embedded Linux

Video&Audio

Video Fortmat :PAL nebo NTSC

Video komprese:H. 264

Kódování kapacita:4*AHD-NH /1080N

Dekódování kapacita:4*AHD-NH 1080P /4*AHD-NH 1080P

Analogové vstupy:4*AHD-NH /1080N

Digitální vstup:4*1080P(Síť)

Hybridní vstup:2*AHD 1080P(analog)+2*1080P(Síť)

Audio Vstup 4 RCA Vstupy

Audio Výstup:1 RCA Výstup

Audio komprese:G. 711A

Nahrávání

Kompresní Formát: H. 264

Rozlišení záznamu: NTSC: AHD 1080N(1280 x 1080) PAL: AHD 1080N(1280 x 1080)

Režimy Nahrávání: Manuální/Motion/Rozvrh

Pevný disk: Interní SATA pevný disk potřebné pro nahrávání,podpora až 4TB

Sítě

LAN Připojení: ANO

Síťové Rozhraní: RJ45

Rozhraní

Video vstup : 4ch BNC

Video výstup :1ch VGA, 1ch HDMI

Audio vstup :RCA 4ch

Audio výstup :1ch RCA

Síťové rozhraní :RJ45 10M/100M

PTZ ovládání :1*RS485, Podpora více PTZ protokolů

USB :2* USB 2.0

HDD :1*SATA port (Max 4TB/na)

Bezdrátové připojení :3G, WI-fi (rozšíření přes USB)

Obecné

Napájení : DC 12V

Zpět nahoru metoda : Externí úložiště přes USB

Teplota: -10℃+50℃

Vlhkost :10%-90%

USB Myš:zahrnuty

Dálkové Ovládání : ANO

Rozměr: 250 mm(délka)*235mm(šířka)* 45 mm(výška)

Hmotnost: 1,5 KG

DVR Jazyk

Ruské, anglické, finské, francouzské, německé, řecké, italské, Japonské, Polsko, Protugal, španělské, Thajské, Turecko, rumunské, slovenské republiky, české, arabské, švédské a tak dále

Budeme posílat zboží do 3 pracovních dnů po zaplacení, je ověřit tím, že Plzenbyty.eu.

V současné době, téměř všechny produkty v našem obchodě jsou dopravu zdarma.Položky, které pod 2KG jsou dodávány China Post Airmail jako default..Pro DVR a bezpečnostní systém, podporujeme různé logistické cesty do různých zemí.Prosím, zkontrolujte podrobnosti o produktu popis stránky.

Sledování Ne.bude poskytnuta do 2 pracovních dnů po odeslání.

Kupující je zodpovědný za Další COD poplatky, DPH, Zprostředkování Poplatek, Clo, nebo celní Poplatky a Daně.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Kupující jsou odpovědné za Rozšíření Oblastí, za Příplatek je-li adresa vzdálená.

My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby.Ale někdy to je vysoce závislá na přepravní kurýrní a místní zvyky.Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

Záruka:

Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v dobré kvalitě a za přísné zkoušky před tím, než jsou odeslány.Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou.

Jsme zaručuje tento produkt proti vad zpracování a materiálu za období 3 let od původního data koupě.

Jakákoliv jednotka, která dokazuje, vadné v průběhu záruční ověřování období budou opraveny bez poplatku za díly, nebo vyměnit.Koncový uživatel je odpovědný za všechny přepravní poplatky vzniklé na odeslat produkty do našeho servisního střediska.Záruka se nevztahuje na případné vedlejší, náhodné nebo následné škody vyplývající z používání.Veškeré náklady spojené s instalaci nebo odstranění tohoto produktu ze strany obchodníka nebo jiné osoby, nebo jakékoli jiné náklady spojené s jeho použitím jsou v odpovědnosti koncového uživatele.Tato záruka se vztahuje na původního kupce výrobku a není přenosná na třetí strany.

Návrat:

Zboží může být vráceno pro vrácení nebo výměnu do 30 dnů od data, kdy jste jej obdrželi.Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním obalu a zahrnují veškeré příslušenství.Původní náklady na dopravu jsou nevratné.

Před odesláním zpět jakékoliv vrácení položky, prosím, kontaktujte nás pro Návrat Merchandise Authorization (RMA).Veškeré produkty se vrátil, aby prodávající bez RMA bude neplatné, a my bude odeslána zpět kupujícímu na jeho náklady.Zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.

Návrat sledovací číslo, bude užitečné v tomto procesu.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty