Bílé Vánoční Fotografie Pozadí Foto Pozadí, Krb, Vánoční Strom Rekvizity W-4311

Bílé Vánoční Fotografie Pozadí Foto Pozadí, Krb, Vánoční Strom Rekvizity W-4311

p59483

Nové

Skladem

498.99 Kč 349.32 Kč
Množství

Štítky: photophone pro děti, pozadí noel, pozadí, focení, pozadí, koš foto prop, pozadí, vánoční, krb bílý, pozadí, krb, děti focení, pozadí prop.

O HUAYI HUAYI je profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým.Pozadí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka.Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2 druhy materiálů

Econ Vinyl (Výchozí )

Econ vinyl je nejvícepopulární materiál v Plzenbyty.eu,To je nákladově efektivní,dobré barevné provedení,jasný vzor,úsek odpor.

Ale není v pračce,držet to pryč od vody a ohně.

Materiál 2:Bavlna, Polyester

V porovnání s art tkaniny pozadí, bavlna a polyester v pračce, odolné bezešvé,reuseable ,skládací,není reflexní.

V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.Silné,odolné,světlé barvy.Je to lepší volba pro fotografy.To lze složit pro snadné přenášení.

Dalších kusů nábytku nemůže děl ní účtovat služby,prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry . 2.Roll odeslat kulis metrem. 3.Speciální velikost přizpůsobit. 4.Vytisknout svůj vlastní vzor,pokud jen to má dobré rozlišení. 5. Přidat dopisy na pozadí pro narozeniny, večírek, oslava.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty