Taktické Bungee Pes Na Vodítku Pet Vojenské Vedení Pásu Trénink Běžecké Vodítko 2 Rukojeť Rychloupínací Pes Pet Vodítko Elastické Vede Lano

Taktické Bungee Pes Na Vodítku Pet Vojenské Vedení Pásu Trénink Běžecké Vodítko 2 Rukojeť Rychloupínací Pes Pet Vodítko Elastické Vede Lano

p5756

Nové

Skladem

455.70 Kč 236.90 Kč
Množství

Štítky: pes sedět pás, pes lampy pás, pes har, b3, obojek policie, vodítko ruleta, motorola telefon, diamond dog pás, pes taktika, pes popruh.

Jméno: Taktické výbuchu psa na vodítku

Velikost: 2,5 cm široký a asi 97cm~150 cm dlouhý (lze natáhnout)

Barva: černá, zelená, khaki, CP kamufláž

Materiál: 1000 d nylon

Spona: vojenská spona

Hmotnost: 150g

Funkce

1, 2 ovládací kliky.Tato armáda pes ?6?7?6?7leash má dvě rukojeti, úchyt na ocas a klip v blízkosti polstrovaná rukojeť.Ten blízkosti klip nebo límec oblast je snadno a rychle ovládat.

2. Tento k9 obojek je vhodný pro výcvik psů, loveckých psů, Samojed, pastevečtí psi, vhodný pro velké a středně velké psy.

3. Gumičky poskytnout tažnost.Rychle uvolní psa na vodítku je elastické prodloužení (rozšiřuje o 53 cm).Když pes náhle změní směr, nebo zálohy, pružná podložka brání vaše ruce nebo tělo psa od strhl.Dost rozšíření může snížit zranění.Rizika, zvýšení pohodlí.

4. Kovový háček a nastavitelný obdélníkový háček.Kovový hák lze připevnit na psí vestu nebo límec, a vydrží tah asi 200 kg po testování.Obdélníkové kovové spony se používá k nastavení délky rukojeti, pes popruh na vodítku, nebo dočasně uzamknout pes někde, když budete muset jít ven.

Obsah balení: 1 pes řetěz

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty