Mraveniště Vzdělávání-farm cottage od Mravenců T s Královnou Doprava (Anthouse .com

Mraveniště Vzdělávání-farm cottage od Mravenců T s Královnou Doprava (Anthouse .com

p49

Nové

Skladem

1 192.67 Kč
Množství

Štítky: akrylové mraveniště, ant žít, new york puzzle, hry puzzl, ant farm hnízdo, ant, velké mraveniště, slintat, ant hnízdo, ant farm písek.

Mraveniště Opravdu, Vhodné pro chov mravenců, s Královnou.Mraveniště Originální a Dekorativní závěsné na Zeď.Mraveniště Přírodě, Sandy, Poukázal na to, jak žít a aby jejich tunely.S mravenci již zahrnuty, s Královnou, pracovníků, vajíčka a larvy, vše kompletní.Vše, co potřebujete, abyste mohli začít ve světě mravenců, nic jiného nepotřeboval.Naše Farma mravenců, Vyrobeno ve Španělsku. // Mravenci dovnitř do zkumavky, s jídlem a vodou na dva týdny, ve které trubice se narodil a je v pořádku. Je do mraveniště profesionální zaručuje dobrou kondici a přežití mravenců, ideální pro prostředí vzdělávací školy, dílny a pro rodiče, kteří vidí tento dar, jako něco jiného, nechat se hýčkat, nebo něco na ozdobu.

Zahrnuje zdarma ke kolonii Messor barbarus s Královnou a její dcery, takže budete mít své mraveniště kompletní.Mravenci jít do zkumavky, s jídlem a vodou na dva týdny, ve které trubice se narodil a jsou OK.

Mraveniště AntHouse T Akryl, se skládá ze sendvičových Akrylové který obsahuje na vrcholu potravní box, který se používá jako místo k dát jídlo a jako popelnice mravenci, a kryt vložit.Má otvor na jedné straně, aby se snadno připojit k jiné mraveniště nebo pást pomocné.Obsahuje mravenčí kolonie s Královnou, vaše dcery pracovníků, vajíčka a larvy, takže můžete začít již nyní stejné.Mravenci jít do zkumavky, s jídlem a vodou na dva týdny, ve které trubice se narodil a jsou OK.

Obsahuje:

1x Sendvič-Akrylové 15x15x1,5 cms, s Krytem.

1x250g Smíšené Písku/Hlíny normální pro Sendvič.

1x mraveniště S jeho Královna pracovníků, atd.

1x50g kámen granule jako dekorace pro vyhledávání potravy.

1x plastové Pipety.

1x Koryto.

1x10ml Sirup bílkovin jídelní

1x50 g písek pro dekorace.(barva dle dostupnosti)

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty