ZheFanku Rose Gold /Černá /Stříbrná Barva Nový Prsten 8mm Půl Kruhu Tři Řady Crystal Unisex Prsteny pro ženy, muže

ZheFanku Rose Gold /Černá /Stříbrná Barva Nový Prsten 8mm Půl Kruhu Tři Řady Crystal Unisex Prsteny pro ženy, muže

p481

Nové

Skladem

26.49 Kč
Množství

Štítky: černý prsten s stříbrná, pánské příčky ruční rose gold, pánské sledoval hublot rose gold, černý prsten stříbrný, černý prsten kámen, Černý Kroužek, meteor prsten rose gold, weding prsten růžové zlato surové, pánské žluté zlato prsten lebka, černý prsten ženy.

【Velikost Produktu】 6.7.8.9.10.11.12.13

Způsob Platby

Přijímáme pouze Podmíněná, Kreditní kartou, Western Union.

Prosím zaplatit do 7 dnů od objednávky.

Přepravní Podmínky

Standardní Služba je Čína příspěvek letecká pošta nebo Hong Kong post airmail.

Urychlené Služba je Čína pošta EMS.

Máme loď od pondělí od soboty kromě svátků.Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu.

Standardní Služba trvá asi 18 až 25 pracovních dnů.Všimněte si, že tato Služba NENÍ trackable.

Urychlené Služba trvá asi 10 až 15 pracovních dnů.To je trackable vaší zemi pošta webové stránky Nebo Číny EMS webové stránky.

Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu.Jak, Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

Vrací Termín

Pokud jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

Pokud jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno ve své původní a nevyužité stavu a musí být také v originální krabici a obalu.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli.To udělat, přečtěte si všechny popis slouží jako vodítko, než jste nabídku.Při každém kroku se pak zdá, aby zajistily, že Jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou společnosti z popisu.V situaci, žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže Můžeme tuto situaci napravit.Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si Vašeho podnikání.

O Nás

Po 4 letech úspěšný výstřel na eBay, jsme se rozhodli spustit náš nirvana.Jsme v současné době specializuje na Ženy \'s a Děti\' Módní.Vážíme si každého jednotlivého zákazníka, stejně jako velkoobchodní zákazník.Náš sklad se nachází v Yiwu, největší malé komodity na trhu v Číně.Našim zákazníkům nabízíme batohy úspory v porovnání s cenami, které nabízí tradiční prodejci pro podobné nebo stejné produkty.Jsme dojo.poskytují nativní mluvící zákaznický servis v angličtině, francouzštině a Čínštině.

Neváhejte nás kontaktovat kdykoliv před a po vašem nákupu.Jsme se zavázali k 100% spokojenosti zákazníků.Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.

Nabídku S Důvěrou!

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty