FirstFiber 25m 50m LC-SC SM MM FTTA patch kabel Venkovní 2core Duplex FTTA Patch Kabel OM2

FirstFiber 25m 50m LC-SC SM MM FTTA patch kabel Venkovní 2core Duplex FTTA Patch Kabel OM2

p385

Nové

Skladem

387.65 Kč
Množství

Štítky: 10g sfp, 10gbe, mikrotik poe, lga 1356 server, fundidoře, mikrotik router, dobrá deska, mikrotik switch, box vlákno, mikrotik routerboard.

FirstFiber FTTA/ Základnové Stanice patch kabel se používá jako: 3G, 4G základnové stanice, Letecký a kosmický průmysl& Obrana, Zařízení, diagnóza, FO senzor, FTTA ,FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE.

Funkce

1, Dobré mechanické a environmentální vlastnosti;

2, samozhášecí vlastnosti splňují požadavky příslušných norem;

3, mechanické vlastnosti bundy splňují požadavky příslušných norem;

4, Měkké, pružné, vodní blokován, odolný proti UV záření, snadné položit, a splice, a s velkou kapacitou přenosu dat;

5, které Splňují různé požadavky trhu a klientů

Single Mode Fiber

Položka

Jednotka

Specifikace

Útlum

dB/km

1310nm≤0.4

1550nm≤0.3

Rozptyl

Ps/nm.km

1285~1330nm≤3.5

1550nm≤18.0

Vlnová délka nulové disperze

Nm

1300~1324

Nulové disperze sklon

Ps/nm.km

≤0.095

Vlákno mezní vlnová délka

Nm

≤1260

Režim studijní průměr

...

9.2±0.5

Režim pole soustřednost

...

Průměr opláštění

...

125±1.0

Opláštění nekruhovitost

%

≤1.0

Povlak/plášť soustřednost chyba

...

≤12.5

Povlak průměr

...

245±10

Důkaz test

kpsi

≥100

Multi Mode Fiber

Položka

Jednotka

Specifikace

Útlum

dB/km

850 nm≤3.5

1300 nm≤1.5

Šířka pásma

MHz·㎞

50/125um

62.5/125 um

850 nm≥200

850 nm≥160

1300 nm≥200

1300 nm≥200

Průměr opláštění

...

125±1.0

Opláštění nekruhovitost

%

≤1.0

Povlak/plášť soustřednost chyba

...

≤12.5

Povlak průměr

...

245±10

Důkaz test

kpsi

≥100

Konektory

POLOŽKA

PARAMETR

Typ konektoru

LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.

LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC

Průchozí Útlum

Návrat Ztráta

>=50db

>=60db

Vlákno režimu

Single-mode/ Multi-mode G. 652.D

Operační vlnová délka

1310, 1550nm

Test vlnová délka

1310,1550 nm

Opakovatelnost

Zaměnitelnost

Trvanlivost

Délka Vlákna

1m, 2m.....libovolné délky volitelné.

Délky a tolerance

10cm

Provozní Teplota

-40C ~ +85C

Skladovací Teplota

-40C ~ +85C moudrý(@)firstfiber.kn

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty