HUAYI Fotografie, Pozadí, Dítě, Narozeniny, Strana, Pozadí Photo Booth Rekvizity Růžové Koblihy US136

HUAYI Fotografie, Pozadí, Dítě, Narozeniny, Strana, Pozadí Photo Booth Rekvizity Růžové Koblihy US136

p31473

Nové

Skladem

172.29 Kč 120.60 Kč
Množství

Štítky: čočky dioptrie 250, pár tanga bavlna, caneles pečící formu, čočky dioptrie den, žena sadu manikúru, čočky dragon tvar, háčkování řetězec navy, kliky shimano 3x7, maquina dread zámky.

O HUAYI HUAYI je profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým.Pozadí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka.Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2 druhy materiálů

Econ Vinyl (Výchozí )

Econ vinyl je nejvícepopulární materiál v Plzenbyty.eu,To je nákladově efektivní,dobré barevné provedení,jasný vzor,úsek odpor.

Ale není v pračce,držet to pryč od vody a ohně.

Materiál 2:Bavlna, Polyester

V porovnání s art tkaniny pozadí, bavlna a polyester v pračce, odolné bezešvé,reuseable ,skládací,není reflexní.

V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.Silné,odolné,světlé barvy.Je to lepší volba pro fotografy.To lze složit pro snadné přenášení.

Dalších kusů nábytku nemůže děl ní účtovat služby,prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry . 2.Roll odeslat kulis metrem. 3.Speciální velikost přizpůsobit. 4.Vytisknout svůj vlastní vzor,pokud jen to má dobré rozlišení. 5. Přidat dopisy na pozadí pro narozeniny, večírek, oslava.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty