Shanghai C2 optické sítě (okulárový mikrometr okuláru vládce objektivní mikrometr kvality

Shanghai C2 optické sítě (okulárový mikrometr okuláru vládce objektivní mikrometr kvality

p146565

Nové

Skladem

139.98 Kč
Množství

Štítky: lemfo lem4 5mp pokoj, led yamaha yzf 600r, lelenovo případě frida, lelular prsten baseus, lemado smart tv box, lelo vibrátory růžové, hicking muži přátelé, hicking muži oblečení, lemfo cd10 náramek.

Mikrometr s C série mikroskopem

Tato sada mikrometr vám pomůže provést kvantitativní analýzu na mikro svět, mikroskop, máte výrazně rozšířila funkce.Vizuální objekty, s odpovídajícími mikro měřítku, může měřit prach, vlákna průměr, délka jemného materiálu a jejich rozptyl.Kromě toho, může být také použit pro kontrolu, zda budete používat mikroskop zvětšení, zorném poli a další technické parametry jsou přesné.Takže, to je sada mikrometr nástroje pro detekci, prevenci epidemie, ochranu životního prostředí, zdraví, vzdělávání, textilních vláken, kontrola a všechny útvary s mikroskopem jednoduché a praktické.

C1 typ objektivu mikrometru (1/100)

Objekt mikrometru je standardní měřítko, měřítko délky 1 mm, rozdělen na 100 stejných dílů, každý index hodnota 0,01 mm, a to 10 m hadice o průměru 3 0,1 mm tlustou čáru kruhu, s cílem zaměřit se při pohledu na řádky.Linka tloušťka 0,17 mm pokryta krycí sklíčko, použit na dlouhou dobu bez poškození ochrana linky.

C2 typ sítě ve tvaru okuláru vládce

C2 typu (N 2 odmocnina (n) čistý okuláru 2 čtverečních stop root) * L/200

Čistý tvar okuláru obdélník mřížka velikost, délku a šířku, poměr 2:1, což je L long, L/2 široký.

0 linka bude rozdělena na dvě obdélníkové náměstí, částice počítání oblasti, právě pro délku měření oblasti, na levé straně náměstí je rozdělena do tří částí ve vertikálním směru, v horizontálním směru je rozdělena do dvou stejných částí, které tvoří šest malých obdélníků lze počítat v určité oblasti částic, na pravé straně náměstí ve vertikálním směru je rozdělen do tří, zatímco v horizontálním směru je rozdělen do několika částí, horní konec dělicí čára s O, 4, 6, 8, 9...... 13 stejné označení.Na horní a dolní části obdélníkové mřížky, každá má řadu různých velikostí, ale horní a dolní odpovídající kruhu, v horní části dutý kruh, pod pevné kruhu, každý s označením n = L, 2, 3...... 9, může být použit k rychle určit průměru prach.

Mikrometr net vzorec pro výpočet D= s X L/200, základna L představuje délku obdélníkové mřížky.N představuje štítku každého kruhu a štítku každého řádku v horizontálním směru přímo na náměstí.D představuje průměr každého kruhu a vzdálenosti od náměstí linka na pravé straně O linku do každé mřížky, jako je například vzdálenost od D4 pořadí čtvrtý na vzdálenost O řádku na řádek čtvrtý.Ne.pátý kruh průměr D5 je rovna O linku do pátého mřížky vzdálenost (na konci označení outjection).

Tuto analogii.Odešel s 10 sub mikrometr net mřížky každá mřížka je L/20.

Typ C3 0.1 nohy ve tvaru okuláru vládce

0.1 nohy ve tvaru okuláru pravítko, měřítko, 5 mm, rozdělena na 50 stejných dílů, každý index hodnoty 0,1 mm, průměr 19 mm skla.

Typ C4 0.05 nohy ve tvaru okuláru vládce

0.05 nohy ve tvaru okuláru pravítko, měřítko, 5 mm, rozdělen na 100 stejných dílů, každý index hodnotu 0,05 mm, průměr 19 mm skla.

C5 typ 0.5 net okuláru vládce

0.5 čistý tvar okuláru pravítko, oblast 5 * 5mm2 měřítko, každá rozdělena na 10 stejných dílů, každý malý čtverec sklo 0.25mm2, průměr 19mm.

C6 typ 0.2 net okuláru vládce

0.2 mesh scale oblasti stupnice okuláru je 5 * 5mm2, z nichž každá je rozdělena do 25 stejných dílů, každý malý čtverec sklo 0.04mm2, průměr 19mm.

C7 typ 0.1 souřadnice okuláru vládce

0.1 souřadnice okuláru pravítko, koordinovat popis délka je 10 mm, z nichž každá je rozdělena na 100 stejných částí, každá hodnota indexu 0,1 mm, průměr 19 mm skla.

Mikrometr s C série mikroskop (sada)

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty