Vyšší Přesnost Podzemní Vody Detektor PQWT-TC150

Vyšší Přesnost Podzemní Vody Detektor PQWT-TC150

p141648

Nové

Skladem

42 998.11 Kč
Množství

Štítky: detektor podzemních vod, everlane tote, podzemní vody, detektor podzemních, vlajka illinois, bdl50 i7, detektor vody, přenosový pás pro konica minolta bizhub c220, Polštář 30x40, akvárium zpětný ventil.

Popis Produktu

PQWT-TC150 Dlouhý dosah Detektor Vody 150 m

PQWT-TC150 geofyzikální průzkum mapování s jedním tlačítkem podzemní vody detektor využít přirozené elektrické pole jako pracovní elektromagnetické pole zdroj, na základě měrného odporu rozdíly podzemní horniny , rudy nebo podzemních vod, opatření přírodní elektrického pole na zemi z N různých frekvencí elektrického pole složky.

PQWT-TC150 přirozené elektrické pole klíč mapování, geofyzikální průzkum podzemní vody detektor je náš nejnovější výzkum a vývoj výrobků, využívající řadu patentovaných technologií.Nástroje hmotnost je velmi lehký na přenášení , snadno, měřicí linka třeba jen 10 metrů, jedna osoba bude moci dokončit operaci.

Technické Parametry Model Ne.Hloubka detekce Přesnost Kanál Frenquency Ostatní PQWT-TC150 150 metrů 0.001 mV 4 Jednolůžkových, Třílůžkových, 33 Frekvence 1. DC12V 4000mA Vestavěné Baterie. 2. Průmyslová 7 palcový HD Touch Sreen. 3. Dobíjecí baterie, více než 12 hodin pohotovostní doba. 4. Legovaná elektroda detekce, monitorování výkonu funkce. 5. S 7 patentů PQWT PQWT-TC300 300 metrů 0.001 mV 6 Jednolůžkových, Třílůžkových, 40 Frekvence PQWT-TC500 500 metrů 0.001 mV 8 Jednolůžkových, Třílůžkových, 56 Četnost operace video

http://www.pqwtcs.com/NewsDetail.aspx?nid=3578&classid=245

Detailní Snímky Funkce

1. Přímo mapování v nástroji s jedním klíčem po měření!Není třeba přenášet naměřená data z podzemní vody detektor k počítači.

2. Vysoká přesnost, silnou schopnost anti-interference, široký frekvenční rozsah.

3. Plně dotykový displej , jednoduché ovládání, externí vysokokapacitní paměťovou kartu, snadno se přenáší.

4. Data se neztratí po vypnutí, je možné uložit 999 naměřených křivek.

5. ISO2008:9001, SGS certifikát a BV certifikát.

Funkce a součásti představit, Proč si Vybrat NÁS

1.Jsme jediný Geologický Průzkum Vybavení Institutu v Číně s PQWT Patent vysoké kvality.

2.Vláda a CCTV-7 Doporučujeme podzemní vody detektor

3. Jsme top 10 prodejní podzemní vody detektor v roce 2016

4. Vlastní R&D oddělení s SGS a ISO9001:2008

Naše výhody

V průběhu let, Puqi se zaměřuje na Hydrogeologický průzkum, Inteligentní data-capture technologie a Použití speciální techniky, provádět Vědecký výzkum, Technické služby a Marketing aplikace.Jsme dokončili více než 65 položek, včetně Národních ministerstev, Čínsko-zahraniční spolupráce a hlavní vědecko-výzkumných projektů.Mít tu čest vyhrát řadu národních výzkumných ocenění, s více než 117 národních patentů.

Po-prodejní servis

1. Dva roky záruka-v případě použití produktu je ovlivněn díky kvalitní problém, můžete obdržet záruku produktu na servisní síť do 2 let po datu nákupu.

2. Údržba Lifetime-doživotní servis a údržba je realizována na všechny tovární série výrobků.Nabízíme údržbu stroj, který předčí udržovací období, nebo má manuál poškození materiálu a mzdových nákladů.

Technické surpport

Pokud potřebujete technickou podporu, pls neváhejte kontaktovat náš prodejní inženýr, bude odpověď vám do 24 hodin.

Budeme vždy za vás!

Aplikace

Najít Vodu

Moje Detekce

Dutiny Průzkum

Inženýrský Průzkum

Archeologie

Geotermální Průzkum, Případ, Ukázat, Případ 1: Čína--Podzemní Vody Detektor

No poloze byl umístěn s bodem 13 a 60 metrů hluboký.Po dokončení, tam je 40 m 3 vody za hodinu.

Případ 2: Schéma Nanning Guangxi--Podzemní Vody Detektor

No poloze byl umístěn s bodem 3 a 90m hluboká.Po dokončení, tam je 30 m 3 vody za hodinu.

Případ 3: Turecko-Podzemní Vody Detektor

No poloze byl umístěn s bodem 15. a 75m hluboký.Po dokončení, tam je 21 m 3 vody za hodinu.

Balení & Dodání O NÁS

Hunan Puqi Geologický Průzkum Zařízení Ústav je odborným orgánem v číně, který se zabývá R & D, výroba a prodej potrubí detektor úniku vody, úniku automatický analyzátor, geofyzikální průzkum podzemní vody detektor, dutiny detektoru, můj lokátor, dam potrubí detektor, vrt inspekční kamerou a potrubí detektor.Více než 200 pracovníků, včetně 16 senior inženýr, 49 střední inženýr.V průběhu let, Puqi se zaměřuje na Hydrogeologický průzkum, Inteligentní data-capture technologie a Použití speciální techniky, provádět Vědecký výzkum, Technické služby a Marketing aplikace.Jsme dokončili více než 65 položek, včetně Národních ministerstev, Čínsko-zahraniční spolupráce a hlavní vědecko-výzkumných projektů.Mít tu čest vyhrát řadu národních výzkumných ocenění, s více než 117 národních patentů.

Mezitím, Puqi má vytvořit dlouhodobé vztahy spolupráce s mnoha vědeckými výzkumnými ústavy v Německu, USA, Austrálie, Hong Kong a jiných zemí a regionů.Počet geologické údaje laboratoře byla stanovena na více místech v číně, pomocí naší vlastní unikátní software, provádět dlouhodobý sběr dat, analýza a detekce pro různé geologické struktury, a nastavit diferenciální databáze různých geologická stavba oblasti.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty