Hnědá Textura Pozadí Abstraktní Retro Portrét Obrázky Pozadí pro Fotografie, fotky na Photo Booth Pozadí

Hnědá Textura Pozadí Abstraktní Retro Portrét Obrázky Pozadí pro Fotografie, fotky na Photo Booth Pozadí

p1152

Nové

Skladem

344.15 Kč 199.64 Kč
Množství

Štítky: abstraktní pozadí, černý toaletní papír, abstraktní pozadí fotografie, směrové světlo fotoaparátu, pozadí, starý mistr, pozadí, africké hlavy foto, dárek bílá, objektiv fotoaparátu papíru, photo life.

Naše značka MEHOFOTO , Jsme profesionální ph o tography ba ckdrop výrobce,snažíme se vyrábět nejvyšší kvality produktů pro vaše pozadí potřebuje.Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým.Naše výrobky jsou primárně zaměřené na svatby,novorozence,děti,photo booth,baby sprchy,promoce,večírky a další,také ideální pro televize,video produkce a digitální obchodní show,rozsáhlé billboard photogr aphy.Můžeme podle poptávky každého zákazníka navrhnout unikátní pozadí produktu.Mezi naše produkty patří Polyesterové Tkaniny Kulis, waterproo f anti-UV,Plátno, Pozadí, Gumové podlahy, Ol d master mušelínu, stejně jako cenově dostupné Vinylové Tkaniny Kulis.Děláme OEM,ODM a Další přizpůsobené Veletrhu objednávky.Nabízíme širokou škálu pozadí, materiály s vlastní velikostí a stylů z čeho vybírat.Pokud máte konkrétní velikosti potřebuje,některý z našich pozadí lze objednat vlastní velikosti, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Materiál

Polyesterové tkaniny;obraz je jasný,realistický,Stereo pocit je silný,To je ideální pro jakékoli profesionální nebo soukromé fotografie.

Funkce

Polyester:v porovnání s papír a tkaniny pozadí,polyester je voděodolný,silné,odolné,světlé barvy,bezešvé a winkle zdarma.Maximální bezešvou šířku 300 cm.Může být použit vícekrát.Hotové podél všech hran, aby se zabránilo slzy.Vysoké náklady-efektivní.

Perfektní dekorace pro foto pozadí,svatba,newborn,děti,photo booth,baby sprchy,promoce,večírky a další,také ideální pro televize,video produkce a digitální obchodní show,rozsáhlé billboard fotografie.

V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.To lze složit pro snadné přenášení,můžete jej použít venku,to je preferovanou volbou pro fotografy.

Zde jsou způsoby, jak odstranit vrásky:

Pro polyester pozadí,můžete prát, nebo žehlit, aby se odstranily záhyby,záhyby jsou snadno odstraněny.

Materiál

Tenký Vinyl(Obrazová tkanina);Vysoké rozlišení a kvalitní a není snadné slábnout;může otřete s vodou,snadno se udržuje v čistotě.

Funkce

Vinyl,obraz je jasný,realistický,Stereo pocit je silný.Maximální bezešvou šířku 300 cm , měkké,lehké, Snadno Složit A Nosit,levnější a světla než Polyesterové tkaniny,ale je stále odolné, Nikoliv vodotěsné,Může být použit pouze pro vnitřní fotografování,Takže to je Více vhodné pro jednorázové použití.Snadno se zavěsí kolmo nebo přirozeně.

jako narozeninové párty,rodinné fotografy...

Poznámka:nedotýkejte se ho s vodou, když zjistíte, stopy na pozadí, můžete zkusit použít mírně vlhký vlhký hadřík zkusit otřít.

Zde jsou způsoby, jak odstranit vrásky:

1) Roll to pevně válec pro 3-4 d ays,že to bude ok.

2) Pokud je to nutné, prosím, žehlička na zadní povrch s nízkou teplotou, a To je nejlepší položit vrstvu tkaniny uprostřed,tak, aby se zničit obraz, pak to bude hladké znovu.

Takže pokud nemůžete přijmout,prosím kupte si s opatrností.

Vezměte prosím na vědomí,

1.počítačové obrazovky se liší v tom, korekce barev,jemný barevný rozdíl je normální.

2.Ve stejné době,protože naše pozadí materiál nebo obrazový inkoustu v různých dávkách,pozadí, při tisku bude mít velmi malý rozdíl.

3.Za účelem fac ilitate tran sp ort a balení,budou složeny pozadí zásilky vzniklé v pomačkané.

Nebojte se,nemají vliv na použití.

Fotografie

Pomocí řady high-tech digitální výrobní zařízení pečlivě vyrobené digitální obrázky inkoust jetpictures.Kulisami je třeba udržet vzdálenost fotit.Také mnoho velkoformátových snímků se může zdát littlepixelated.Jiné osvětlení bude mít jiný střelby účinek,můžete se pokusit upravit světla, aby vaše fotografie lepší.

Další služby,Prosím, kontaktujte nás.

1.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry.

2.Válcované odesílání pozadí.

3.Lze upravit na libovolnou velikost.

4.Pozadí lze přizpůsobit vzor, přidávat fotografie, měnit barvu/styl.

5.Drop shipping.

6.Zejména urychlené, Zpracované objednávky do 24-48 hodin a odeslány.

Zpětná vazba

Pokud nejste spokojeni s transakcí,prosím, neváhejte mě kontaktovat,budu se odpovědět do 24 hodin, a snažit co nejlépe vyřešit případné problémy.pokud se vám to líbí,prosím, dej mi pět-hvězdičkové hodnocení.Děkuji!!!

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty