Z nerezové Oceli 304 Heavy Duty Houpačka Závěsy Houpačky 250 kg Kapacita Proudu a Jóga Houpací síť Židle boxovací Pytel

Z nerezové Oceli 304 Heavy Duty Houpačka Závěsy Houpačky 250 kg Kapacita Proudu a Jóga Houpací síť Židle boxovací Pytel

p1087

Nové

Skladem

435.89 Kč 361.81 Kč
Množství

Štítky: vintage talíř nástroj, telefon motorola e 6, vintage přehrávač ion, piolot gel pero 0 7, dřevo displeje dekor, gumové truck huina, dřevo dogg, jak se, chránit bmw r 1200, chránit bmw 1200gs.

ŠIROKÝ ROZSAH POUŽITÍ: Pro vnitřní a venkovní použití, použitelné pro Betonový Strop A Dřevěné Trámy, nejlepší kotvení řešení pro všechny zavěšení popruhy a odpor školitelů, Houpací síť Houpačka kit, Olympijské Kruhy, Bitva Lana, Jóga Houpačky, Boxerské Vybavení.

ODOLNOST proti KOROZI DOST SILNÝ: Všechny části jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 304 surovin.Žádná rez, bez koroze a vysoké tvrdosti, aby byla zajištěna bezpečnost používání a šetrné k životnímu prostředí s non-toxické, bez zápachu.Vhodné pro jakoukoli scénu.

SNADNÁ INSTALACE: Jsme předvrtané dva otvory pro přišroubování vrtání na dřevěné trámy nebo betonový strop, jen jeden krok (instalace šroubu), aby se instalace provádí.

BEZPEČNÉ A VELKÉ WEIGHTLOAD - Vyrobeno z 304 nerezové oceli s přídavkem tloušťky, robustní a korozi-důkaz, maximumly zatížení 800LB závaží.

U-TYP FIXEDO A OTEVŘENÍ DESIGN:Volně odnímatelné design pro snadnější připojení.Inovativní design umožňuje používat více flexibilní a může být používán více široce.Premium svařovací proces, to může bezpečně podporuje až 550pounds.Podporuje všechny značky Zavěšení Popruhu Tělesné Hmotnosti Trenér modely, Odpor Kapely, Jóga Houpačky, houpací sítě, Boxerské Vybavení, Bitva a Gymnastické Kruhy.

1. Zkontrolujte svary jsou v dobrém stavu první.

2. Ujistěte se, že paprsek může načíst max závaží, které potřebujete nastavit.

3. Dostat odborníky na otvory, pokud si nejste jisti, jak jej nastavit závěs.

4. Pro KUTILY, prosím odkazovat na konkrétní velikosti grafu.

5. Postupně přidat závaží, aby se test, zda mount sada je pevně a správně nainstalován.

Barva: Stříbrná

Materiál: 304 z nerezové oceli

Velikost: 80*40*58mm

Obsah Balení:

2 * Houpačka Závěsy

4 * rozšíření šrouby

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty