V-checker T501 TPMS Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách Tire Vnitřní Senzor

V-checker T501 TPMS Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách Tire Vnitřní Senzor

p108140

Nové

Skladem

3 316.56 Kč 2 288.43 Kč
Množství

Štítky: tpms snímače pneumatiky, univerzální auto alarm systém, automatické zamykání, jetta snímač tpms, seicane snímač tpms, tpms senzor programátor, steelmate pneumatik tlak monitor systém, pronájem podložka vodní, tpms senzor generic, tpms senzor programování, honda tpms pneumatik tlak monitor systém.

V-checker T501 TPMS Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách Tire Vnitřní Senzor

1. 80% hnací nehodě pochází z abnormální tlak v pneumatikách.Na T501 TPMS dynamicky monitoruje tlak v pneumatikách, který může zabránit propíchnutí a poškození automobilových dílů způsobeno tím, ploché pneumatiky.Zlepšení účinnosti paliva, prodloužit životnost pneumatik, zvýšit bezpečnost silničního provozu a vyhnout se abnormální opotřebení částí vozidla.Přijetí Infineon řešení, zařízení se skládá hlavně z 4 pneumatiky, senzory, moduly a sledování vozidla, stav pneumatik a ukazuje všechny související informace jako je tlak v pneumatikách a teploty v reálném čase.prostřednictvím blue-tooth, přístroj může být spojeno s inteligentní mobilní telefon přes naše vlastní vyvinuté Aplikace pro Android a iOS k dispozici v Google Play a App Store. 2. 4" LCD Displej a Brilantně Barevný Displej.Čarodějnice vložené G-senzor, zařízení se aktivuje automaticky, jakmile je zapnuto zapalování, a vypne, když se motor zastaví.Smart Režimu Spánku pro úsporu Energie. 3. Real-time a přesné zobrazení pneumatiky tlak vzduchu / teplotu / solární panel pracovního stavu / kapacity baterie, atd, včasné varování, pokud se kterýkoli abnormální situace stane.Několik Umístění Na Palubní desku nebo Na čelní Sklo.Flexibilní Nastavení Pozorovací Úhly a Ne Vizuální Slepé Oblasti. 4. Velké velikosti solární Panel s vysokou účinnost, plně se spoléhá na solární nabíjení.Výbuchu baterie vestavěný, vysoká a nízká teplotní odolnost.Kapacita baterie 2000mAH, Jakmile se plně nabitá vytrvalost může podporovat kontinuální Použití, pro 60 dní.Není třeba obsadit cigaretového zapalovače. 5. Všechny modely pro: všechny druhy automobilů, vozidel off-road, SUV, užitková vozidla, MPV, atd.

Popis Produktu

TO VÍTE ? 20% pod-inflace snižuje životnost pneumatiky o 30%; 30%-inflace snižuje životnost pneumatiky o 45%; 30% tlak nižší, vypadá jako správné nahuštěné pneumatiky, Takže budete potřebovat V-checker® T501 TPMS monitor pneumatiky dynamický tlak, varují brzy abnormální tlak v pneumatikách, zlepšení účinnosti pohonných hmot, zvyšují životnost pneumatiky a bezpečnost silničního provozu.

Specifikace

Balíček Specifikace

Rozměry: 255 * 130 * 78 (mm) Hmotnost: Cca 0,5 Kg

Balíček Obsahuje

1 x Hlavní Jednotka T501 4 x Pneu Vnitřního Čidla 1 x USB nabíjecí Kabel 4 x Lepicí Pásky 1 x Uživatelská Příručka

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty