Vysoký výkon depilace laserový modul s napájením

Vysoký výkon depilace laserový modul s napájením

p108057

Nové

Skladem

12 598.62 Kč
Množství

Štítky: podložka pod myš voda důkaz, podložka pod myš xl punch man, podložka pod myš zimní myši, podložka pod myš světy řad, podložka pod myš zkroucené osud, podložka pod myš xl call duty, podložka pod myš v pasti dřeva, podložka pod myš xxl americké, podložka pod myš xl star wars.

laser napájení

Vysoký výkon depilace laserový modul s napájením

laser napájení

Položka Popis:

* Celé sady náhradních dílů a montážní techniky vedení.

* násadce, vnější vzhled, hlavní obrazovka rozhraní, a dokonce i další funkce, může být na míru jen pro vás , zde bude mít své centrum designu a výrobě Zařízení.

* Jsme Čína první dodavatelů diodu laserové odstranění chloupků systému od roku 2009.

* Jsme creater a designér SHR systém.

* Seznam dílů: vrtačka, ovládací panely,napájení, displej,napájení ovladače, temperaturer čidlo, čidlem vody, vody flitter, TEC napájení jako na obrázku níže.

* Záruka 1 rok.

Produkty Fotografie:

*Založena v roce 2008 bezbolestné odstranění chloupků

*Hlavní produkty: Krásu stroje, diodový laser,IPL,CO2,Silmming,Face Lift atd

*Technologie: Výzkum a rozvíjet

*Patent: Každý výrobek je chráněn patentem

*Kvality: CE,FDA,CCC.

*Výhody: Kvalita,Cena,Služby

*Pobočky: Sichuan/Peking/Hongkong seasun.

Všechny funkce byly ukázal v naší klinice.

Produkty Podrobnosti

Celou sadu dílů

vakuové nástavce a led diody laserové rukojeti jsou volitelné a mohou cunstomize to jen pro vás

Multi landuages rozhraní manu mohou být přizpůsobeny pro vaše jen

Jedinečné Výhody SEASUN SHR 808nm dioda laser vlasy odstranění stroj díly: Cirkulační čerpadlo -----dobrý chladicí systém na ochranu laserový stroj.Nožní spínač ----- pohodlí a snadné ovládání.Soft ware systém -----10.4" velký displej, kvalitní fotoaparát a klávesnice.Každý výrobek je chráněn patentem - ----- Šéf, Dr. Kethy Chen je vynález držitele patentu.Seasun Laserové Skupiny -----se nachází v Šanghaji, duge courtyard boutique a Hongkong.on a kancelář se nachází v Čcheng-tu.Bohaté zkušenosti -------jsme profesionální výrobce lasr v téhle louce asi 30.Nejnižší výrobní cenu -------kontrolovat kvalitu a cenu přímo.Technologie -------výzkum a rozvíjet samostatně Seasun Laserové Skupiny.

Naše laserové energie je skutečná, můžete vyzkoušet pomocí Dynamometru, můžete vidět světlo úst našeho laserového násadce je transparentní, můžete počítat čísla barů.

Práce Teorie

Srovnání Různých Typů Odstranění chloupků

Informace o společnosti: s ' - ČCHUAN SEASUN LASER KRÁSA STROJE CO., LTD

Stručný Úvod

Seasun Laserové Skupiny, naše společnost zveřejněny v roce 2008, a také společnosti v Pekingu a

Hongkong, Náš šéf Dr. Chen je vynález patent držitel tohoto laseru, mnoho dodavatelů z celého světa, koupit naše laserové stroje a laserové díly, tak víte, naše kvalita a cena jsou velmi

dobrý.

Marketshare

Také jsme graped velkých trzích po celém světě, asi 70% na TRHU EU, 20% v Amerických Trzích, 10% v Africe, Asii a Austrilia trzích.

Hot Produkty

FAQ

Q: jste obchodní společnost nebo výrobce ?

A: Jsme továrny a máme nezávislého patentového práva.Q: Proč je náš laser je levnější než ostatní dodavatelé?

A: Protože my jsme 100% výrobce a patentových práv, a budeme také prodávat naše laserové díly jiných dodavatelů, naše cena samozřejmě nižší než ostatní.Q: Mohl byste to udělat OEM(design a munufacture lasery pro zákazníka)?

A: Ano, máme dostatek schopností k výrobě laserů zcela podle požadavků zákazníka.Q: Jaká je vaše platební podmínky ?

A: T/T, L/C, Západní Unie, D/P, D/A, atd.

Kontaktní Informace

Pokud máte jakékoliv dotazy, pls, neváhejte a kontaktujte nás jak je uvedeno níže:

1. Produkt Rich Naše společnost se nachází v Čína je největší velkoobchodní trh.Jakýkoliv produkt, který potřebujete, může být odeslán do mě s obrázky produktů nebo modelů.Já vám nejnižší nabídky co nejdříve, a pak dal produkt na prodejně pro vás koupit. 2.Zajištění kvality Všechny výrobky prodávané v obchodě jsou originální, prosím, buďte ujištěni, koupit!Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím kontaktujte nás na Plzenbyty.eu a my vám odpovíme vám do 12 hodin! 3.Záruční servis Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a budete také získat 5 bodů pro zpětnou vazbu. 4. Doprava Zaručit balíček informací může být vystopován.Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech, můžete nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze v plné výši.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty