15 mm 20ks/mnoho Silikonové Volné Korálky Bezpečné Kousátko Kolo Baby Kousací Korálky DIY Žvýkací Barevné Kousací Pro Kojence

15 mm 20ks/mnoho Silikonové Volné Korálky Bezpečné Kousátko Kolo Baby Kousací Korálky DIY Žvýkací Barevné Kousací Pro Kojence

p1025

Nové

Skladem

42.86 Kč 34.24 Kč
Množství

Štítky: pro zuby teether, digitální silikonové kousátko, dětské zuby, Kousátko, dřevěná dětská kousací korálky, silikonové kousátko mi, u silikonové kousátko, korálek křemíku, dítě amber kousací korálky, holčička kousací korálky.

Detail produktu

-Silikonové volné korálky - množství: 20 ks velikost: 10 mm/12 mm/15 mm barvy: 9 barvy -můžete nechat barvy budete potřebovat v poznámku, když umístíte objednávku. -Stimuluje smyslové,vizuální a motorický vývoj. -Silikonové korálky poskytují okamžité zoubky úlevu a masáž dásní. -100% BPA zdarma,FDA food grade silikon korálky.Žádné ftaláty,cadimum,olovo,PVC nebo kovy. -Snadno omyvatelné.Doporučujeme dezinfekční ubrousky dudlík.Umýt před použitím!Nikdy nenechávejte výrobek bez dozoru, dítě!

Obraz show:

Více Informací

*Všechny fotografie jsou pořízeny ve skutečnosti.Ale jako různé počítače zobrazovat barvy odlišně,barva skutečné položky mohou mírně lišit od výše uvedených obrázků. *Všechny položky je dodáván v jasné, na balení a pro čištění,můžete jednoduše umýt čistou mýdlem vodě před použitím(Nádobí je k dispozici). *Velikost se může trochu liší vzhledem k ruční měření nebo po granding. *Děti by měly být vždy pod dozorem, při hraní s dospělými a nikdy být sám. *Všechny výrobky jsou bez BPA,Ftalátů,olova a PVC.Certifikáty mohou být poskytnuty,prosím, kontaktujte nás a ukaž mi svou e-mailovou adresu.

Balení

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty