Sruby na klíč jen u Honka

Sruby na klíč se vyznačují vysokou jednoduchostí a dalšími vítanými vlastnostmi. Není proto divu, že jejich popularita v posledních letech nezadržitelně roste. Rozsáhlá skupina lidí je stále má jako vynikající způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ a všech specifikací. Navíc provedení a realizace srubu na klíč je mnohem jednodušší, než u normální stavby a než by vás možná napadlo. A to všechno navíc z vynikající finské borovice.
Dům má být v mnoha ohledech odrazem osobnosti svého majitele. Všichni jsme naštěstí rozdílní, tím pádem i každý dům má své specifické kouzlo. Jeho stavba je také velmi zásadní událostí v životě, kterou většina z nás provádí pouze jednou.

Tradice inspirována generacemi minulými

Dekorativní mřížky oken, prosvětlené štíty, arkýřová okna a verandy, všechno v půdorysu s pevnou symetrií. Tradiční podoba srubu vypadala přesně takhle a srub na klíč v této formě je esencí přírodního bydlení spojeného s vysokou mírou útulnosti. Je přitom dost jedno, jestli je základní kostra z kulatých či hranatých trámů, to je detail. Hlavní je, že ve všech prvcích se promítá vaše osobnost, touhy, přání, vize i cíle.

Možnosti pro budoucí uživatele

V první řadě má dům vždy odolat po celé roky povětrnostním podmínkám a poskytovat komfortní bydlení po dlouhé desítky let. Jiskra a specifické kouzlo přitom nepatří jen jednomu majiteli, mají ho cítit i další generace. Navrhujte proto svůj dům nejen s ohledem na svůj život, potřeby a budoucí cíle, ale i s ohledem na ty, kteří v něm budou bydlet s vámi.
Výhodou srubu na klíč je v tomto ohledu jeho flexibilita a rozšiřitelnost, takže se může potupně rozšiřovat s růstem vašich potřeb.

Co sledovat a na co si dát pozor

Prvním nevyhnutelným mantinelem bude váš rozpočet. V jeho rámci se budeme pohybovat od začátku. Druhým pilířem je pak místo, kde chcete stavět – jeho tvar, svah, nadmořská výška, okolí, kvalita půdy a další faktory. Pak přichází na řadu časový plán, tedy jak rychle má být stavba srubu na klíč hotová, její velikost a účel. Liší se samozřejmě rodinný dům a víkendová chata čistě pro vás.
V našem týmu jsou lety zkušení designéři, kteří budou precisně převádět vaše osobní přání na realitu a budou vám nápomocni na každém kroku včetně technické expertisy. Samozřejmostí je poskytnutí dokumentace včetně nákresu domu ve 3D modelu – kvůli stavebnímu povolení. A také samotná cenová kalkulace celého projektu.

Od plánu ke skutečné stavbě
První jednání logicky zahrnuje naše zpracování všech vašich požadavků a přání týkajících se vašeho srubu na klíč. Druhým jednáním je posouzení pozemku a jeho vhodnosti. Pak už můžeme zpracovávat podrobnosti.

Samotný proces stavby

Jakmile nám odkývnete kompletní návrh, předáme stavbu srubu na klíč přímo projektantovi. Takže se nám bez jakýchkoli pochyb ozvěte a můžete začít cestu k vašemu vysněnému bydlení ještě dneska.

 
Přečtěte si více
 

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná př...

Bude hyzdit Žižkov obří projekt společnosti Discovery Group?

Nákladové nádraží Žižkov je kulturně historickou pražskou památkou, která se má stát další obětí nevzhledné megaloma...

Úklidová firma se jistě vyplatí

Úklidové společnosti rostou jako houby po dešti. Jsou vítaným pomocníkem zejména pro zaměstnané ženy, ale i pro firmy, k...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat