Sruby na klíč jen u Honka

Sruby na klíč se vyznačují vysokou jednoduchostí a dalšími vítanými vlastnostmi. Není proto divu, že jejich popularita v posledních letech nezadržitelně roste. Rozsáhlá skupina lidí je stále má jako vynikající způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ a všech specifikací. Navíc provedení a realizace srubu na klíč je mnohem jednodušší, než u normální stavby a než by vás možná napadlo. A to všechno navíc z vynikající finské borovice.
Dům má být v mnoha ohledech odrazem osobnosti svého majitele. Všichni jsme naštěstí rozdílní, tím pádem i každý dům má své specifické kouzlo. Jeho stavba je také velmi zásadní událostí v životě, kterou většina z nás provádí pouze jednou.

Tradice inspirována generacemi minulými

Dekorativní mřížky oken, prosvětlené štíty, arkýřová okna a verandy, všechno v půdorysu s pevnou symetrií. Tradiční podoba srubu vypadala přesně takhle a srub na klíč v této formě je esencí přírodního bydlení spojeného s vysokou mírou útulnosti. Je přitom dost jedno, jestli je základní kostra z kulatých či hranatých trámů, to je detail. Hlavní je, že ve všech prvcích se promítá vaše osobnost, touhy, přání, vize i cíle.

Možnosti pro budoucí uživatele

V první řadě má dům vždy odolat po celé roky povětrnostním podmínkám a poskytovat komfortní bydlení po dlouhé desítky let. Jiskra a specifické kouzlo přitom nepatří jen jednomu majiteli, mají ho cítit i další generace. Navrhujte proto svůj dům nejen s ohledem na svůj život, potřeby a budoucí cíle, ale i s ohledem na ty, kteří v něm budou bydlet s vámi.
Výhodou srubu na klíč je v tomto ohledu jeho flexibilita a rozšiřitelnost, takže se může potupně rozšiřovat s růstem vašich potřeb.

Co sledovat a na co si dát pozor

Prvním nevyhnutelným mantinelem bude váš rozpočet. V jeho rámci se budeme pohybovat od začátku. Druhým pilířem je pak místo, kde chcete stavět – jeho tvar, svah, nadmořská výška, okolí, kvalita půdy a další faktory. Pak přichází na řadu časový plán, tedy jak rychle má být stavba srubu na klíč hotová, její velikost a účel. Liší se samozřejmě rodinný dům a víkendová chata čistě pro vás.
V našem týmu jsou lety zkušení designéři, kteří budou precisně převádět vaše osobní přání na realitu a budou vám nápomocni na každém kroku včetně technické expertisy. Samozřejmostí je poskytnutí dokumentace včetně nákresu domu ve 3D modelu – kvůli stavebnímu povolení. A také samotná cenová kalkulace celého projektu.

Od plánu ke skutečné stavbě
První jednání logicky zahrnuje naše zpracování všech vašich požadavků a přání týkajících se vašeho srubu na klíč. Druhým jednáním je posouzení pozemku a jeho vhodnosti. Pak už můžeme zpracovávat podrobnosti.

Samotný proces stavby

Jakmile nám odkývnete kompletní návrh, předáme stavbu srubu na klíč přímo projektantovi. Takže se nám bez jakýchkoli pochyb ozvěte a můžete začít cestu k vašemu vysněnému bydlení ještě dneska.

 
Přečtěte si více
 

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná př...

Montované haly

Pokud se nám podnikání zase o něco rozšířilo a my hledáme i větší výrobní haly nebo další skladové prostory, můžeme se s...

Jak na pokládku dřevěné podlahy v domě

Pokládka dřevěné podlahy vyžaduje v určitých směrech odborníka, ač se to nezdá, jde totiž o technologicky komplikov...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat