Rezidence Waltrovka

Nový developerský projekt společnosti Penta Investment, nacházející se v území Praha 5, obvod Smíchov, ulice Radlická. Tato nová městská čtvrť v pražských Jinonicích, nahradí továrny bývalé Waltrovky. Rezidenční komplex bude, po celkovém dokončení, obsahovat novostavby, čítající 662 nových bytů a 50 rodinných řadových domů. Bytový areál sestává z několika typů bytových domů – typ A, B, D. Sedmipatrové Domy A v Rezidenci Waltrovka budou tvořit uzavřený komplex s vlastním vnitroblokem, podzemním parkingem a dostatečným množstvím sklepů. Každý byt bude mít svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Domy B jsou bytové domy s vlastním vnitroblokem, podzemním parkingem a sklepy. Velké byty vysokého standardu mají prostorné lodžie. Domy D jsou čtyř až pětipodlažní terasovité domy. Všechny byty, orientovány na jih, mají výhled na nízké řadové domky. Řadové rodinné domy, se svou orientací na jih, a vlastními zahradami, nabízí dostatek pohodlí a klidu všem, kteří vyhledávají soukromí.

Všechny nové byty a domy, splňují energetickou náročnost třídy B. Tento obytný soubor budov, by však nebyl kompletní, bez nových administrativních budov, obchodů a parku. Vznikne tak nejen bytový, ale zároveň i soběstačný polyfunkční areál. Výstavba celeho projektu, je plánována v etapách. První etapa nového bydlení, bude dokončena koncem roku 2016. Ale již dnes zde stojí, od 23.července 2015, zkolaudovaná novostavba – AVIATICA. Tato kancelářská budova bude zároveň nabízet i základní služby pro Rezidenci Waltrovka. Již se chystá otevření moderní kantýny Perfect Cantee Filipa Sajlera, farmářského obchodu Sklizeno, Drogerie Teta, či tabáku City. Prodejní centrum bylo otevřeno V budově Florentinum, ulice NA Florenci 2116/15, Praha 1. Zde na vsechny zájemce o nové bydlení, čekají zasvěcení prodejci.

Nové byty jsou nabízeny v dispozicích 1+kk až 4+kk, přičemž užitná plocha se pohybuje v rozmezí od 28,2m2 do 129,4m2. Ceny bytů začínají na 2 076 278Kč a končí na 11 128 001Kč, včetně DPH. Byty jsou standartně vybaveny v provedení Modern a Elegance. Provedení Modern obsahuje dřevěná Eurookna, bezpečnostní vchodové dveře, CPL hladké vnitřní dveře s obložkovou zárubní, keramické dlažby/koupelna, WC, komora/, plovoucí laminátové podlahy, keramické obklady – koupelna minimálně do výšky zárubní, WC do 150cm, WC keramické závěsné vč.sedátka a poklopu, keramické umyvadlo či umývátko vč.chromovaného sifonu, vana akrylátová či smaltovaná vč.sifonu, sprchová vanička smaltovaná či akrylátová vč.sifonu + sprchový kout, pákové baterie v koupelně a WC, vývod na pračku, v kuchyňském koutě příprava vodo a elektroinstalací, domácí audiotelefon s otvíračem vstupních dveří, TV zásuvka ve všech místnostech, telefonní a datová zásuvka v obytné místnosti, otopná tělesa s termoregulačními ventily, otopné těleso v koupelně, vývod na digestoř, koupelna a WC s ventilátorem, společný výtah až do podzemního parkoviště.
Provedení Elegance obsahuje dýhované či lakované dveře, v obytných místnostech je dýhovaná plovoucí podlaha, na lodžiích a terasách je dřevo. Budoucí vlastníci, si také mohou vybírat z několika typů keramických obkladů a dlažeb, podlahových krytin, zařizovacích předmětů a vnitřních dveří. A nejen to. Společnost je připravena na široké možnosti klientských změn. Jak výběrem nadstandartních materiálů, tak případnou změnou vnitřní dispozice.

Rodinné domy jsou nabízeny v dispozicích 4+kk až 6+kk, s užitnou plochou od 152,1m2 do 221,4m2. Ceny jsou v rozmezí 12 283 652 až 15 893 132Kč. Domy jsou ve standartním vybavení Premium, částečně totožném jako již výše jmenované. Jsou však zde připraveny široké možnosti klientských změn, vč.změn vnitřní dispozice. Každý zákazník má tedy možnost, nechat si dům „ušít“ na míru.
U bytových domů je parkování řešeno umístěním v podzemním podlaží, u řadových domů tuto službu obstarávají nadzemní parkoviště. Administrativní budova Aviatica není jediná. Následovat ji budou Mechanika a Dynamika.

Novostavby Rezidence Waltrovka jsou citlivě zakomponovány do okolní krajiny. Její novostavby jen málo převyšují koruny stromů v novém parku. Ten je také srdcem celého komplexu. Ne náhodou byla
právě tato lokalita Prahy 5, Smíchov, a ulice Radlická vybrána. Vždyť, kde jinde máte během pár minut na dosah přírodní parky Prokopské údolí a Vidoule, a stejně tak jako místa určená k relaxaci či sportu. Vyjmenujme například golfové hřiště v Motole, sportovní hala Motorlet, plavecký bazén, tenisové a squashové kurty na Cibulce, či fitness a welness centrum Holmes Place na Smíchově, sportovně zábavní areál Greyhound Park Motol a cyklostezky podél Vltavy.

Stanice metra B se nachází jen 3 minuty chůze od rezidence. Autobusové spojení je buď přímo u metra nebo ze zastávky Waltrovka. Vlaková zastávka Jinonice je též nedaleko. Dostupnost autem je taktéž příhodná, pár minut jízdy a jsme u nemocnice Motol nebo klinika na Malvazinkách. A pár minut je to také K obchodnímu centru na Smíchově nebo ke Galerii Butovice.
Děti díky lokalitě plné zeleně, objeví kouzlo klidných zákoutí a dětského hřiště. V blízkosti se nachází možnost vzdělání, od školky po střední školu.

 
Přečtěte si více
 

Bydlení Vinoř - Praha 9 - Vinoř

Ani se tomu nechce věřit, ale v i dnešní době je možné užívat si bydlení v luxusním domě a pořídit si jej za...

Rezidence Nikoly Tesly

Pokud někdo touží po komfortním a moderním bydlení s nádechem stylu první poloviny 20 století, nechť se zajímá o víc...

Rezidence Modřanka: developer Horizon Holding

V letošním roce (2015) začne v Praze 4 - Modřanech vyrůstat nový bytový komplex. Rezidence Modřanka nabídne zájemcům tř...

Doporučiť inzerát

Email Agent