Rezidence Nikoly Tesly

rezidence-nikoly-tesly

Pokud někdo touží po komfortním a moderním bydlení s nádechem stylu první poloviny 20 století, nechť se zajímá o více než citlivě zrekonstruovaný bytový dům s názvem Rezidence Nikoly Tesly nacházející se na prestižní adrese Praha 6 – Dejvice. Ačkoliv vysoce moderní, tak na pohled „prvorepublikový“ činžovní dům prošel komplexní rekonstrukcí, aby mohl svým obyvatelům nabídnout co nejkvalitnější bydlení, navíc v nádherné lokalitě hlavního města.

Společnost Professionals nabízí klientům ve svém projektu v Rezidenci Nikoly Tesly celkově 15 nadstandardních bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk a ve velikostech od 41 m2 až po luxusních 122 m2. Ke každému bytu patří prostorná sklepní kóje a možnost parkování v garážovém prostoru. Navíc, všechny bytové jednotky ve druhém a vyšším podlaží mají nově postavené prostorné balkony. Rezidence Nikoly Tesly čítá kromě bytů i jednu moderní kancelář o velikosti 48 m2.

Každý obyvatel bytového domu Nikoly Tesly si může být jist, že společnost Professionals udělala vše potřebné pro to, aby byty splňovaly i ty nejvyšší nároky na luxusní bydlení za přijatelné ceny. Jak již bylo zmíněno, novostavba Nikoly Tesly se nachází ve výtečné lokalitě, kterou je luxusní rezidenční čtvrť Praha 6 – Dejvice. Že se jedná o skutečně výtečnou „adresu“ dokazuje její těsné sousedství jak s centrální oblastí Prahy, tak s panensky nedotčenou přírodou údolí Divoké Šárky či s velkými plochami zeleně v nedaleké Stromovce. Samotná rezidence je umístěna vedle parku Nikoly Tesly a byty se tak pyšní nádherným výhledem na ostrov přírody a zeleně uprostřed městské zástavby.

Je pravdou, že bytový dům je opradu skvěle zasazen do lokality Dejvic, ale dopravní a dochůzková dostupnost všech k pohodlnému životu potřebných institucí jeho „cennost“ ještě navyšuje. Po pár minutách chůze se lze dostat k mnoha obchodům, lékařským službám, školám ( např. i k ČVUT ) restauracím, bankám a zajímavé kulturní zážitky může zprostředkovat kromě jiného i blízké Dejvické divadlo či Národní technická knihovna. Pro větší nákupy dobře poslouží nedaleké centrum Letňany a centrum Šestka. Do středu Prahy se lze dostat pohodlně ze stanice metra Dejvická, která je od nových bytů Nikoly Tesly vzdálena pouhou jednu tramvajovou stanici.

Výborná adresa v hlavním městě – to je Rezidence Nikoly Tesly. Co víc si přát.

 
Přečtěte si více
 

Domovní čističky odpadních vod – jak správně vybrat?

Nenechte se oklamat při výběru čističky odpadních vod pro Váš rodinný dům nebo chatu lákavou nabídkou s nízkou...

Nové byty v Plzni Lochotíně jsou architektonickou lahůdkou

Stěhujete se za prací či rodinou? Sháníte kvalitní bydlení v Plzni? Nemůžete najít vhodné rodinné bydlení v klidné příro...

Vybíráme moderní plovoucí podlahu

Koupili jste si nový dům? Rádi byste zrenovovali podlahu? Hledáte vhodný materiál? Plovoucí podlahy jsou již dnes napros...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain