Rezidence Nikoly Tesly

rezidence-nikoly-tesly

Pokud někdo touží po komfortním a moderním bydlení s nádechem stylu první poloviny 20 století, nechť se zajímá o více než citlivě zrekonstruovaný bytový dům s názvem Rezidence Nikoly Tesly nacházející se na prestižní adrese Praha 6 – Dejvice. Ačkoliv vysoce moderní, tak na pohled „prvorepublikový“ činžovní dům prošel komplexní rekonstrukcí, aby mohl svým obyvatelům nabídnout co nejkvalitnější bydlení, navíc v nádherné lokalitě hlavního města.

Společnost Professionals nabízí klientům ve svém projektu v Rezidenci Nikoly Tesly celkově 15 nadstandardních bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk a ve velikostech od 41 m2 až po luxusních 122 m2. Ke každému bytu patří prostorná sklepní kóje a možnost parkování v garážovém prostoru. Navíc, všechny bytové jednotky ve druhém a vyšším podlaží mají nově postavené prostorné balkony. Rezidence Nikoly Tesly čítá kromě bytů i jednu moderní kancelář o velikosti 48 m2.

Každý obyvatel bytového domu Nikoly Tesly si může být jist, že společnost Professionals udělala vše potřebné pro to, aby byty splňovaly i ty nejvyšší nároky na luxusní bydlení za přijatelné ceny. Jak již bylo zmíněno, novostavba Nikoly Tesly se nachází ve výtečné lokalitě, kterou je luxusní rezidenční čtvrť Praha 6 – Dejvice. Že se jedná o skutečně výtečnou „adresu“ dokazuje její těsné sousedství jak s centrální oblastí Prahy, tak s panensky nedotčenou přírodou údolí Divoké Šárky či s velkými plochami zeleně v nedaleké Stromovce. Samotná rezidence je umístěna vedle parku Nikoly Tesly a byty se tak pyšní nádherným výhledem na ostrov přírody a zeleně uprostřed městské zástavby.

Je pravdou, že bytový dům je opradu skvěle zasazen do lokality Dejvic, ale dopravní a dochůzková dostupnost všech k pohodlnému životu potřebných institucí jeho „cennost“ ještě navyšuje. Po pár minutách chůze se lze dostat k mnoha obchodům, lékařským službám, školám ( např. i k ČVUT ) restauracím, bankám a zajímavé kulturní zážitky může zprostředkovat kromě jiného i blízké Dejvické divadlo či Národní technická knihovna. Pro větší nákupy dobře poslouží nedaleké centrum Letňany a centrum Šestka. Do středu Prahy se lze dostat pohodlně ze stanice metra Dejvická, která je od nových bytů Nikoly Tesly vzdálena pouhou jednu tramvajovou stanici.

Výborná adresa v hlavním městě – to je Rezidence Nikoly Tesly. Co víc si přát.

 
Přečtěte si více
 

Domovní čističky odpadních vod – jak správně vybrat?

Nenechte se oklamat při výběru čističky odpadních vod pro Váš rodinný dům nebo chatu lákavou nabídkou s nízkou...

Novostavba nebo rekonstrukce?

Do čeho je lepší investovat, co se vyplatí a za jakých podmínek? Kdy je co výhodnější ať už z pohledu financování, život...

Rezidence Modřanka: developer Horizon Holding

V letošním roce (2015) začne v Praze 4 - Modřanech vyrůstat nový bytový komplex. Rezidence Modřanka nabídne zájemcům tř...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain