Rezidence Modřanka: developer Horizon Holding

V letošním roce (2015) začne v Praze 4 – Modřanech vyrůstat nový bytový komplex. Rezidence Modřanka nabídne zájemcům tři stovky moderních bytů, které vzniknou na místě někdejšího pivovaru nedaleko Vltavy. Rezidence Modřanka bude stát nedaleko prvorepublikových vilek v ulici K Vystrkovu na Praze 12. Utvoří ji čtyři domy, přičemž práce na prvním z nich se rozběhnou už v první polovině roku. V domech budou jak větší byty pro mladé rodiny s rostoucími dětmi, tak i menší obydlí pro seniory.

Developer projektu (Horizon Holding) se rozhodl pro uspořádání domů do podkovy. Obyvatelé se díky tomu budou moci těšit ze soukromého prostoru s dětským hřištěm a velkým travnatým atriem. Umístění na pravém břehu Vltavy, ovšem v dostatečné vzdálenosti od vody, bylo navrženo s ohledem na bezpečnost při případném vzedmutí hladiny řeky.

Daná lokalita je vhodná k bydlení díky ideální vzdálenosti do města i do přírody. Budoucí obyvatelé Modřanky se dostanou do centra Prahy za 20 minut tramvají nebo za 15 minut autem. Zastávka tramvaje je přitom od budoucího bytového komplexu jen 5 minut chůze.

V okolí Rezidence Modřanka je dostatečné množství obchodů, poliklinika, lékárna, škola a školka i několik restaurací a kaváren. Dobrou adresu z ní dělá také nabídka sportovního vyžití s moderními cyklostezkami vedoucími podél řeky, trasami pro in-line bruslení, sportovní halou i golfovým hříštěm.

Modřany mají za sebou tisíciletou historii samostatného sídla. Součástí Prahy se staly ve 20. století. Obec zřejmě dostala název podle hyacintu modrého, který na zdejších lukách hojně kvetl. V Modřanech se kdysi hojně pěstovalo víno. Lokalita sloužila mimo jiné jako výletní místo pro Pražany hledající klid a oddech od ruchu velkoměsta.
Nový bytový komplex v Modřanech postaví developer Horizon Holding. Další informace zájemci najdou na adrese zde.

 
Přečtěte si více
 

Byty Koněvova 126

Jestli někdo nevěří, že i rekonstruovaný činžovní dům může poskytnout vysoce komfortní bydlení, nechť si prohlédne b...

Bydlení Vinoř - Praha 9 - Vinoř

Ani se tomu nechce věřit, ale v i dnešní době je možné užívat si bydlení v luxusním domě a pořídit si jej za...

Rezidence Waltrovka

Nový developerský projekt společnosti Penta Investment, nacházející se v území Praha 5, obvod Smíchov, ulice Radlická. T...

Doporučiť inzerát

Email Agent