Rekonstrukce bytů Brno – 100% kvalita a nízké ceny

rekonstrukce bytů Brno

Rádi byste provedli rekonstrukci staršího bytu? Jak na celkovou rekonstrukci rodinného domku? Hledáte spolehlivého dodavatele služeb? Využijte naši nabídku. Kdo jsme?

Jsme dodavatelem stavebně-realizačních prací s mnohaletou zkušeností v oboru. Naší náplní jsou především rekonstrukce bytů Brno a v přilehlém okolí. Realizujeme změny interiérů na klíč a nabízíme projekční a návrhářské služby. Zaměstnáváme pouze zkušené a stálé pracovníky a máme odborníky na cokoliv. Můžeme tak nabízet kompletní servis od bourání a zajištění stavebních povolení až po veškeré řemeslné práce včetně pokládky podlah nebo elektroinstalací. Výhodou takového servisu jsou nízké ceny, garance 100% provedení všech prací a rychlý průběh celé operace.

Naše nabídka

Jaké služby zahrnuje naše nabídka? Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláří, nebytových prostor i jednotlivých místností jako jsou koupelny, wc nebo kuchyně. V rámci stavebních a zednických prací nabízíme rekonstrukce bytových jader, zdění, montáž sádrokartonových příček a podhledů, ruční broušení sádrokartonových omítek i nové hrubé a jemné omítky. Pokládáme také podlahy, například laminátové podlahy, vinylové podlahy, linolea, marmolea, dále koberce, dlažby i štěrkování. Obkládáme toalety, koupelny, kuchyně i fasády a provádíme také dekorační obložení stěn. Naše malířské a natěračské práce zahrnují lepení tapet, výmalbu pokojů a natírání dveří, radiátorů, zárubní i fasád. Můžeme nabídnout také instalace, topení, vody, plynu i elektřiny a nakoupení a dovoz veškerého stavebního materiálu.

Proč si vybrat právě nás

Jakou výhodu má naše nabídka? Proč si zvolit zrovna naše služby? Naší hlavní výhodou je kompletní servis doslova od A do Z bez nutnosti zásahu další firmy. My žádné práce nepřenecháváme druhým, ale vše provádíme sami. Snadno vám tak můžeme zaručit maximální kvalitu provedení a hladký průběh v nejkratším možném čase. Jako jediný dodavatel celé rekonstrukce bytů Brno vám také můžeme nabídnout velmi dobrý poměr kvality a ceny a dodržení všech termínů. S námi si ušetříte peníze, starosti i čas.

Cenová kalkulace zdarma

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci. Získáte podrobný přehled o cenách jednotlivých položek a budete se moci nejlépe rozhodnout o případné spolupráci. Naše cenové nabídky od stavebních až po jednotlivé řemeslnické práce zpracováváme systémem RTS. Jedná se o sborník cenin s několika tisíci ceníkových položek, který vám zaručí 100% kontrolu nad náklady a výhodné ceny. Tento systém kalkulace nákladů používají architekti, investoři i orgány státní správy pro dohled nad dodavatelskými cenami a cenami jednotlivých stavebních prací. S tímto účtováním budete přesně vědět, kolik vás které práce budou stát. Budeme smluvně předem garantovat úplnost našich cen a tento strop nepřekročíme.

Rozeznejte seriózní nabídku

Jak odlišit slušnou nabídku od neseriózní? Často to může být velmi složité. Jaké jsou ale základní znaky neseriózní nabídky? První dojem získáte už z první obchodní schůzky. Tady by měl technik či obchodní zástupce společnosti upozornit na kritická a riziková místa v realizaci a navrhnout jejich optimální řešení. Levná neseriózní nabídka také často neobsahuje zaúčtování některých činností a materiálu. Ty se pak znenadání objeví až při provádění prací jako tzv. vícepráce. Nechte si tedy zpracovat položkový rozpočet od více firem a pečlivě je porovnejte, kde jsou některé položky zamlčovány a který rozpočet jde naopak do všech detailů.

Zaujaly vás naše služby? Chcete vědět víc? Zavolejte nám a ptejte se na cokoliv. Poradíme vám s konkrétním problémem a vypracujeme cenovou kalkulaci.

 
Přečtěte si více
 

Pronájem bytu bez realitní kanceláře

Máte byt v Plzni? Rádi byste jej pronajmuli? Sháníte byty k pronájmu bez provize? Zajímáte se o pronájem bytu bez realit...

Kancelář kdekoliv na světě? Žádný problém.

Kanceláře k pronájmu dnes nabízí každá realitka. Téměř žádná realitní kancelář vám však není schopna poskytnout kancelář...

Krycí plachty na zahradní bazén

Součástí každého domu nebo zahrady je dnes určitě pergola, altánek nebo terasa, která dokonale zapadá do naší zahrady a ...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat