Rekonstrukce bytů Brno – 100% kvalita a nízké ceny

rekonstrukce bytů Brno

Rádi byste provedli rekonstrukci staršího bytu? Jak na celkovou rekonstrukci rodinného domku? Hledáte spolehlivého dodavatele služeb? Využijte naši nabídku. Kdo jsme?

Jsme dodavatelem stavebně-realizačních prací s mnohaletou zkušeností v oboru. Naší náplní jsou především rekonstrukce bytů Brno a v přilehlém okolí. Realizujeme změny interiérů na klíč a nabízíme projekční a návrhářské služby. Zaměstnáváme pouze zkušené a stálé pracovníky a máme odborníky na cokoliv. Můžeme tak nabízet kompletní servis od bourání a zajištění stavebních povolení až po veškeré řemeslné práce včetně pokládky podlah nebo elektroinstalací. Výhodou takového servisu jsou nízké ceny, garance 100% provedení všech prací a rychlý průběh celé operace.

Naše nabídka

Jaké služby zahrnuje naše nabídka? Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláří, nebytových prostor i jednotlivých místností jako jsou koupelny, wc nebo kuchyně. V rámci stavebních a zednických prací nabízíme rekonstrukce bytových jader, zdění, montáž sádrokartonových příček a podhledů, ruční broušení sádrokartonových omítek i nové hrubé a jemné omítky. Pokládáme také podlahy, například laminátové podlahy, vinylové podlahy, linolea, marmolea, dále koberce, dlažby i štěrkování. Obkládáme toalety, koupelny, kuchyně i fasády a provádíme také dekorační obložení stěn. Naše malířské a natěračské práce zahrnují lepení tapet, výmalbu pokojů a natírání dveří, radiátorů, zárubní i fasád. Můžeme nabídnout také instalace, topení, vody, plynu i elektřiny a nakoupení a dovoz veškerého stavebního materiálu.

Proč si vybrat právě nás

Jakou výhodu má naše nabídka? Proč si zvolit zrovna naše služby? Naší hlavní výhodou je kompletní servis doslova od A do Z bez nutnosti zásahu další firmy. My žádné práce nepřenecháváme druhým, ale vše provádíme sami. Snadno vám tak můžeme zaručit maximální kvalitu provedení a hladký průběh v nejkratším možném čase. Jako jediný dodavatel celé rekonstrukce bytů Brno vám také můžeme nabídnout velmi dobrý poměr kvality a ceny a dodržení všech termínů. S námi si ušetříte peníze, starosti i čas.

Cenová kalkulace zdarma

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci. Získáte podrobný přehled o cenách jednotlivých položek a budete se moci nejlépe rozhodnout o případné spolupráci. Naše cenové nabídky od stavebních až po jednotlivé řemeslnické práce zpracováváme systémem RTS. Jedná se o sborník cenin s několika tisíci ceníkových položek, který vám zaručí 100% kontrolu nad náklady a výhodné ceny. Tento systém kalkulace nákladů používají architekti, investoři i orgány státní správy pro dohled nad dodavatelskými cenami a cenami jednotlivých stavebních prací. S tímto účtováním budete přesně vědět, kolik vás které práce budou stát. Budeme smluvně předem garantovat úplnost našich cen a tento strop nepřekročíme.

Rozeznejte seriózní nabídku

Jak odlišit slušnou nabídku od neseriózní? Často to může být velmi složité. Jaké jsou ale základní znaky neseriózní nabídky? První dojem získáte už z první obchodní schůzky. Tady by měl technik či obchodní zástupce společnosti upozornit na kritická a riziková místa v realizaci a navrhnout jejich optimální řešení. Levná neseriózní nabídka také často neobsahuje zaúčtování některých činností a materiálu. Ty se pak znenadání objeví až při provádění prací jako tzv. vícepráce. Nechte si tedy zpracovat položkový rozpočet od více firem a pečlivě je porovnejte, kde jsou některé položky zamlčovány a který rozpočet jde naopak do všech detailů.

Zaujaly vás naše služby? Chcete vědět víc? Zavolejte nám a ptejte se na cokoliv. Poradíme vám s konkrétním problémem a vypracujeme cenovou kalkulaci.

 
Přečtěte si více
 

Byty na pronájem Plzeň

2+kk byt pronájem Plzeň - Bolevec, 32m2. Popis: Pronájem bytu 2+k o rozloze 32 m2. Byt se nachází na 1.NP 8-patrového by...

Prejekt Villa Vokovice se přejmenoval na Šárecký dvůr

Developerský projekt Šárecký dvůr, který se staví v Praze 6-Vokovicích v ulici Ke Dvoru, nabízí budoucím obyvatelům ...

Krycí plachty na zahradní bazén

Součástí každého domu nebo zahrady je dnes určitě pergola, altánek nebo terasa, která dokonale zapadá do naší zahrady a ...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat