Půjčovna dodávek, která vás nikdy neodmítne

Náš tým se dlouhodobě specializuje na pronájem užitkových vozů do hmotnosti 3.5 tuny. Může se přitom jednat jak o dlouhodobý, tak i jednorázový pronájem. Půjčovna dodávek je otevřena všem typům klientům – ať jste živnostník, podnikatel či soukromá osoba, naše dveře centrály v Praze 9 jsou vám otevřené stejně jako klientům z širého okolí. Příznivé podmínky a garantované ceny platí pro každého.

Dostupnost časová i cenová

Náš vozový park půjčovny dodávek je přístupný 7 dní v týdnu v rozmezí 8 – 21 hodin. V případě potřeby jiných časových dispozic je samozřejmě možné se předem domluvit na kterékoli denní nebo noční době – naši lidé se přizpůsobují vám, nikoli naopak.
Garantujeme nejnižší ceny v oboru na trhu, což je kromě jiného způsobeno také reklamním polepem na konkrétních vozidlech.

Technika stále pod dohledem

Tým techniků půjčovny dodávek věnuje kontrole vozidel v našem parku neustálou pozornost, což zaručuje jejich špičkový provozní stav. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou a samozřejmostí je neustále dostupná asistenční služba pro všechny nesnáze, které mohou naše klienty na cestách potkat.
V případě potřeby vám zapůjčíme rudlíky pro stěhování, kotvící kurty pro usazení nákladu, pronajmeme palubní navigaci a poskytneme energo nápoje přímo do kabiny.

Co když mám zájem…

Pokud vás zajímá konkrétní pronájem, pak není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a domluvit se přímo. Budeme po vás požadovat vratnou kauci 5000 Kč, občanský průkaz, řidičský průkaz pro skupinu B.
V případě zařizování firemního pronájmu je nutný jednatel společnosti, případně osoba vybavená notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky zaparkovat přímo v prostoru půjčovny dodávek.

Omezení jízdy

Vozy ve flotile půjčovny dodávek mají individuálně omezené kilometry. Tento limit je jedním z důvodů našich příznivých cen, současně je nastaven tak vysoko, že neomezuje více jak 95% klientů naší společnosti.

V placení jdeme s dobou

No dobře, ne úplně, protože neakceptujeme platební karty. Vratnou kauci chceme v českých korunách, pronájem je ovšem možné vyřídit převodem oproti faktuře včetně kryptoměn – přijímáme oblíbený Bitcoin, stejně tak Ethereum nebo Litecoiny.

Ozvěte se s čímkoli

Pokud vám leží na srdci ještě něco nebo se chcete už domluvit na konkrétním voze, ozvěte se – buď na telefon 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

 
Přečtěte si více
 

Bouráme bytové jádro

Při úvahách o rekonstrukci kuchyně a koupelny si musíme položit několik základních otázek. A pokud se skutečně rozhodnem...

Rekonstrukce bytu si žádá kvalitní úklid prostor

Zrekonstruované byty jsou mnohdy vizuálně kvalitně provedené, ale velmi často se stává, že vzniklý prach neodstraníte hn...

Oprava betonové podlahy s profesionály

Betonová podlaha má mnoho výhod, včetně nízkých nákladů na stavební materiál a práci, délky provozu a odolnosti vůči vně...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich