Půjčovna dodávek, která vás nikdy neodmítne

Náš tým se dlouhodobě specializuje na pronájem užitkových vozů do hmotnosti 3.5 tuny. Může se přitom jednat jak o dlouhodobý, tak i jednorázový pronájem. Půjčovna dodávek je otevřena všem typům klientům – ať jste živnostník, podnikatel či soukromá osoba, naše dveře centrály v Praze 9 jsou vám otevřené stejně jako klientům z širého okolí. Příznivé podmínky a garantované ceny platí pro každého.

Dostupnost časová i cenová

Náš vozový park půjčovny dodávek je přístupný 7 dní v týdnu v rozmezí 8 – 21 hodin. V případě potřeby jiných časových dispozic je samozřejmě možné se předem domluvit na kterékoli denní nebo noční době – naši lidé se přizpůsobují vám, nikoli naopak.
Garantujeme nejnižší ceny v oboru na trhu, což je kromě jiného způsobeno také reklamním polepem na konkrétních vozidlech.

Technika stále pod dohledem

Tým techniků půjčovny dodávek věnuje kontrole vozidel v našem parku neustálou pozornost, což zaručuje jejich špičkový provozní stav. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou a samozřejmostí je neustále dostupná asistenční služba pro všechny nesnáze, které mohou naše klienty na cestách potkat.
V případě potřeby vám zapůjčíme rudlíky pro stěhování, kotvící kurty pro usazení nákladu, pronajmeme palubní navigaci a poskytneme energo nápoje přímo do kabiny.

Co když mám zájem…

Pokud vás zajímá konkrétní pronájem, pak není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a domluvit se přímo. Budeme po vás požadovat vratnou kauci 5000 Kč, občanský průkaz, řidičský průkaz pro skupinu B.
V případě zařizování firemního pronájmu je nutný jednatel společnosti, případně osoba vybavená notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky zaparkovat přímo v prostoru půjčovny dodávek.

Omezení jízdy

Vozy ve flotile půjčovny dodávek mají individuálně omezené kilometry. Tento limit je jedním z důvodů našich příznivých cen, současně je nastaven tak vysoko, že neomezuje více jak 95% klientů naší společnosti.

V placení jdeme s dobou

No dobře, ne úplně, protože neakceptujeme platební karty. Vratnou kauci chceme v českých korunách, pronájem je ovšem možné vyřídit převodem oproti faktuře včetně kryptoměn – přijímáme oblíbený Bitcoin, stejně tak Ethereum nebo Litecoiny.

Ozvěte se s čímkoli

Pokud vám leží na srdci ještě něco nebo se chcete už domluvit na konkrétním voze, ozvěte se – buď na telefon 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

 
Přečtěte si více
 

Úvěr ze stavebního spoření může pokrýt koupi nemovitosti, ale také rekonstrukce

Stavební spoření je oblíbený finanční produkt především na základě podpory od státu. Mimo to však nabízí i další možnost...

Vybíráme moderní plovoucí podlahu

Koupili jste si nový dům? Rádi byste zrenovovali podlahu? Hledáte vhodný materiál? Plovoucí podlahy jsou již dnes napros...

Jak je to s potřebou renovace parket?

Parketová podlaha se dá považovat za určitou klasiku. Oba typy – jak voskované, tak lakované - potřebují pro svůj svěží ...

Doporučiť inzerát

Email Agent