Pronajem zařízeného bytu

Cena: 10.000 Kč
Jméno: Martina Kubalíková
Telefon: 774371235

Hledam alespoň částečně zařízený byt v Plzni do 10tis vc energii. Předem děkuji za nabídky Kubalíková

 • Pronájem: Byt 3+1 Plzeň – Vnitřní Město 5.400 Kč

  Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 3+1 (89 m2) v centru Plzně. Byt se nalézá v cihlovém bytovém domě. Okna jsou původní, na podlaze je pvc a v koupelně je sprch. kout. Byt je prázdný, je zde pouze kuch. linka se sporákem. Byt je k nastěhování ihned. El. energii a plyn si nájemce převádí na sebe.

 • Pronájem: Byt 2+1 Plzeň – Jižní Předměstí 4.900 Kč

  Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+1 v centru Plzně – Goethova ul.. Byt je ve 2. patře cihlového domu s výtahem. Okna jsou původní a na podlaze jsou parkety. Byt je k nastěhování od 1.9. 2013. MHD, lékaři, markety, škola i školka jsou v dosahu. Kauce je 1 x nájem včetně služeb a odměna RK je 1x nájem. El.

 • Pronájem: Byt 1+1 Plzeň – Bolevec 6.500 Kč

  Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem částečně zařízeného bytu 1+1 o podlahové ploše 38m2. Dobře udržovaná bytová jednotka se nachází ve třetím patře kompletně zrevitalizovaného domu v klidné části Bolevce.

 • Pronájem: Garsonka Plzeň – Jižní Předměstí 3.500 Kč

  Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garsoniéry v centru Plzně – Goethova ul.. Byt (25 m2) je ve 4.patře bytového domu s výtahem. Byt má původní okna. El. energii na sebe převádí nájemce. Kauce – jeden nájem a odměna RK – jeden nájem. Byt bude volný od 1.9.. Ev. číslo: 470784.

 • nabízim 6.000 Kč

  Nabizím prenájom pokoja v byte 4+1.Byt je pekný,slunný.V byte sa nachádza velky obyvák,kuchyna,WC,kupelna a tri samostatne nepruchozí pokoje,2 pokoje sú obývané s dvomi slušnými holkami,pokoj je vhodný aj pre pár.v cene je zahrnuto nájem,energie,internet,tv.Byt sa nachadza na košutke.

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich