Plachta na bazén pro všechny typy

Krycí plachty ve všech možných variantách jsou hlavní složkou našeho portfolia. Jsou zárukou vysokého komfortu údržby při užívání bazénů všech tvarů a rozměrů. Současně jsou prevencí některých rizik.
Jako firma jsme schopni dodat plachty na bazény všech velikostí, tvarů a rozměrů spolu se vším příslušenstvím. To zahrnuje kotvící čepy, napínací gumy, průtoková síta a další případné doplňky.

Proti nehodám a znečištění

Primární funkcí krycích plachet na bazény od firmy Jabor je udržení čisté vody v bazénu, tedy zabránit nečistotám ve vstupu. Druhou pak prevence nehod, jako jsou pády členů rodiny nebo domácích mazlíčků přímo do vody. To zaručuje vynikající pevnost použitého materiálu.

Vydrží hodně a taky dlouho

Možnosti našich krycích plachet jsou opravdu široké v ohledu tvarů i barev. Společné je jim ale použití vysocepevnostního PVC německé výroby. To je s gramáží 500 až 650 g/1m2 a precizností provedení samotné plachty garancí vysoké funkčnosti ve všech potřebných ohledech. Současné s tím naše krycí plachty na bazén vydrží při standardním a správném používání v průměru zhruba 10 – 15 let.

Plachta v provedení typu TOP

Na povrchu je lak, který zaručuje snadné čistění tohoto provedení krycí plachty na bazén. Tento model má vždycky sítkem na odtok vody a kotvící gumy jednotlivě. Kotví se pomocí speciálních kolíků. PVC použité na výrobu této bazénové plachty vydrží zatížení až do 70ti kg/1m2. Model je vyroben zcela podle parametrů zákazníka a jeho cena začíná na 400 Kč za 1m2.
Jednoduchá obsluha, vynikající pevnost, atraktivní vzhled
Manipulovat s krycí plachtou na bazén v TOP provedení Jabor je opravdu hračka a zvládne to kdokoli. Spojování materiálu je provedeno pomocí vysokofrekvenčního svařování. Díky tomu je výsledný spoj dokonale odolný vůči vodě, za druhé má i svaření perfektně čistý vzhled. Plachta se tak stává jak vynikajícím nástrojem svou funkčností, tak i reprezentativním prvkem díky absenci jakéhokoli rušivého prvku.

Varianty EKONOMIK a BASIC

Dalšími typy našich krycích plachet na bazén jsou Ekonomik a Basic. Ani jeden z nich nemá jednotlivé kotvící gumy, ale pouze jednu velkou po svém obvodu. Oba také postrádají odtokové síto na rozdíl od modelu TOP. Ekonomiku zůstalo povrchové lakování a individuální tvar. Basic je oproti tomu vyráběn pouze jako obdélník v zadaných rozměrech.
Mají stejnou maximální zátěž (50 kg na 1m2), liší se ale svou cenou. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je určena zákazníkům hledajícím za přijatelnou cenu adekvátní kvalitu.

Kontakt

Pokud vás zaujal jakýkoli ze zmíněných modelů krycí plachty na bazén, neváhejte se nám ozvat na telefon +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.

 
Přečtěte si více
 

Pěstování bylinek v zahradě

Bylinky můžeme pěstovat na zahrádce (samostatná bylinková zahrádka), ve formě skalky, v bylinkové spirále nebo ve speciá...

Domovní čističky odpadních vod – jak správně vybrat?

Nenechte se oklamat při výběru čističky odpadních vod pro Váš rodinný dům nebo chatu lákavou nabídkou s nízkou...

Finská sauna

Finská sauna je nejvýznamnějším konkurentem všech obvyklých saun a lázní. Rozdíl finské sauny spočívá v tom, že teplota ...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat