Nové byty v Plzni Lochotíně jsou architektonickou lahůdkou

Stěhujete se za prací či rodinou? Sháníte kvalitní bydlení v Plzni? Nemůžete najít vhodné rodinné bydlení v klidné přírodě s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností? Zaujaly vás nové byty v Plzni Lochotíně? Čím jsou výjimečné?


Nové byty v Plzni Lochotíně, to je zkolaudovaný rezidenční objekt s unikátním architektonickým řešením ihned připraven k nastěhování. Lokalita Kotíkovská nabízí pestrou skladbu bytů v atraktivní městské části Plzeň 1 s původní vilovou zástavbou a nejlepšími výhledy na střed města. Nové byty v Plzni Lochotíně tak vynikají klidnou přírodní atmosférou v sousedství přírodní památky Kopeckého pramene, atraktivní lokalitou a originální architekturou.
 

Unikátní architektura a klidné bydlení

Nové byty Projektu Kotíkovská lze nalézt v moderním architektonicky a materiálově velmi zajímavém dvojdomě s 49 byty o dispozici 1+kk až 4+kk, které lze dále stavebně dotvořit podle přání klienta. Součástí bydlení jsou parkování v podobě podzemních garážových stání, moderní výtahy, bezbariérové vstupy, klidová zóna se zelení a lavičkami a v bytech přípojky k internetu a kabelové televizi. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště, částečné oplocení areálu, recepci a bezpečnostní kamery.
 

Ekologické bydlení v atraktivní lokalitě

Objekt Kotíkovská je koncipován jako moderní ekologické bydlení s využitím zelené střechy a ekologickým splachováním pomocí dešťové vody. Lokalita Lochotín nabízí unikátní výhledy na město, které jsou umocněny prostornými terasami a prosklenými stěnami v každém bytě. V nedalekém okolí lze využít dvě tramvajové linky a několik linek autobusových. Dále je zde k dispozici plná občanská vybavenost včetně mateřských a základních škol, střední školy, učiliště, vysoké školy, několik univerzálních hřišť, zoologická a botanická zahrada a Lochotínský park.
 

Další byty v Plzni a okolí

Hledáte další možnosti bydlení ve městě Plzeň či okolí? Byty na prodej ve městě Plzeň nabízejí jak klidné bydlení pro začínající rodiny s dětmi či seniory tak moderní městské bydlení pro jednotlivce a začínající páry. K dispozici jsou byty 1+kk až 4+kk s exkluzivním vybavením na atraktivní plzeňské Valše, velmi výhodné rodinné byty v Plzni na Slovanech i moderní rekonstruované garsoniéry 1+kk v centru města. V okrajových částech Plzně lze využít klidní bydlení u Borské přehrady, atraktivní viladomy na Doubravce i klasické rodinné bydlení na Jižním Předměstí.

 
Přečtěte si více
 

Kancelářský trh v Praze a Varšavě rychle roste, v Bratislavě méně

Realitní trh s kancelářemi neroste v Bratislavě tak výrazně jako v jiných středoevropských hlavních městech. Zatímco v č...

Byty Jinočany nejlevnější bydlení v Praze

Byty Jinočany pro Vás představují asi nejlevnější alternativu, jak si v Praze pořídit vlastní bydlení. Vlastní b...

Rezidence Nikoly Tesly

Pokud někdo touží po komfortním a moderním bydlení s nádechem stylu první poloviny 20 století, nechť se zajímá o víc...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich