Nové byty v Plzni Lochotíně jsou architektonickou lahůdkou

Stěhujete se za prací či rodinou? Sháníte kvalitní bydlení v Plzni? Nemůžete najít vhodné rodinné bydlení v klidné přírodě s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností? Zaujaly vás nové byty v Plzni Lochotíně? Čím jsou výjimečné?


Nové byty v Plzni Lochotíně, to je zkolaudovaný rezidenční objekt s unikátním architektonickým řešením ihned připraven k nastěhování. Lokalita Kotíkovská nabízí pestrou skladbu bytů v atraktivní městské části Plzeň 1 s původní vilovou zástavbou a nejlepšími výhledy na střed města. Nové byty v Plzni Lochotíně tak vynikají klidnou přírodní atmosférou v sousedství přírodní památky Kopeckého pramene, atraktivní lokalitou a originální architekturou.
 

Unikátní architektura a klidné bydlení

Nové byty Projektu Kotíkovská lze nalézt v moderním architektonicky a materiálově velmi zajímavém dvojdomě s 49 byty o dispozici 1+kk až 4+kk, které lze dále stavebně dotvořit podle přání klienta. Součástí bydlení jsou parkování v podobě podzemních garážových stání, moderní výtahy, bezbariérové vstupy, klidová zóna se zelení a lavičkami a v bytech přípojky k internetu a kabelové televizi. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště, částečné oplocení areálu, recepci a bezpečnostní kamery.
 

Ekologické bydlení v atraktivní lokalitě

Objekt Kotíkovská je koncipován jako moderní ekologické bydlení s využitím zelené střechy a ekologickým splachováním pomocí dešťové vody. Lokalita Lochotín nabízí unikátní výhledy na město, které jsou umocněny prostornými terasami a prosklenými stěnami v každém bytě. V nedalekém okolí lze využít dvě tramvajové linky a několik linek autobusových. Dále je zde k dispozici plná občanská vybavenost včetně mateřských a základních škol, střední školy, učiliště, vysoké školy, několik univerzálních hřišť, zoologická a botanická zahrada a Lochotínský park.
 

Další byty v Plzni a okolí

Hledáte další možnosti bydlení ve městě Plzeň či okolí? Byty na prodej ve městě Plzeň nabízejí jak klidné bydlení pro začínající rodiny s dětmi či seniory tak moderní městské bydlení pro jednotlivce a začínající páry. K dispozici jsou byty 1+kk až 4+kk s exkluzivním vybavením na atraktivní plzeňské Valše, velmi výhodné rodinné byty v Plzni na Slovanech i moderní rekonstruované garsoniéry 1+kk v centru města. V okrajových částech Plzně lze využít klidní bydlení u Borské přehrady, atraktivní viladomy na Doubravce i klasické rodinné bydlení na Jižním Předměstí.

 
Přečtěte si více
 

Úvěr ze stavebního spoření může pokrýt koupi nemovitosti, ale také rekonstrukce

Stavební spoření je oblíbený finanční produkt především na základě podpory od státu. Mimo to však nabízí i další možnost...

Srovnání cen elektřiny 2013

Stále více lidí si všímá srovnání cen elektřiny. Je to dáno tím, že ceny elektrické energie jsou rok od roku nahoru, při...

Bude hyzdit Žižkov obří projekt společnosti Discovery Group?

Nákladové nádraží Žižkov je kulturně historickou pražskou památkou, která se má stát další obětí nevzhledné megaloma...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich