Montované haly

Pokud se nám podnikání zase o něco rozšířilo a my hledáme i větší výrobní haly nebo další skladové prostory, můžeme se spolehnout na kvalitní a pevné ocelové konstrukce, které ve finále představují montované haly. Jejich variabilita a využití je opravdu všestranné a tak máme široký výběr opravdu velkého prostoru. Postačí jen, když si vybereme odbornou firmu, která se touto činností zabývá a můžeme očekávat kvalitní výsledek.

Kvalitní materiál a zhotovení

Montované haly jsou vyrobeny z velice pevné oceli a mají pevné opláštění, kde je materiál vysoce pevnostní, nehořlavý, antistatický a dokonce i izotermický. Tyto specifické vlastnosti jsou jistě výhodou těchto hal. Plachta může být i v různě barevném provedení, můžeme si ji nechat dokonce potisknout třeba názvem naší firmy, což může sloužit i jako dokonalá reklama.
Máme – li obavu o svůj materiál co s týká deště nebo mrazu,musíme říci, že tyto montované haly jsou díky pozitivním vlastnostem materiálového složení přizpůsobeny tak, aby spolehlivě odolával slunečnímu záření, dešti a jiným nepříznivým povětrnostním podmínkám. Ještě bychom měli zdůraznit i to, že životnost těchto hal je zhruba 40 let na konstrukci a 20 let na opláštění.

Jaké využití můžeme očekávat od montovaných hal

Jestliže máme zájem si pořídit takovou halu, můžeme si ji pořídit z mnoha praktických důvodů. Můžeme je využít pro ustájení hospodářských zvířat a uskladnění jejich krmiva, ale lze je využít i jako garáže nejen pro těžkou zemědělskou techniku, ale i pro kamionovou dopravu atd. Vše je na přání a podle požadavků klienta. Nesmíme také zapomenout i na možnost zastřešení jakéhokoliv sportoviště, tenisových kurtů, bazénů venkovních, dále je lze využít i pro veletrhy a výstavy, aukce a jiné promo akce. Variabilita a možnost využití je zde různorodá.
Montované haly mají ještě další plusové body, jsou totiž postaveny během týdnů, což je velmi vhodné pro ty,co potřebují mít takové zastřešení co nejdříve. Samozřejmě záleží vždy na rozměrech haly. Ve srovnání se zděnými stavbami, které jsou zrealizované mnohdy až za 12 měsíců, je řešení v případě montovaných hal velmi výhodné. Také pořizovací cena je velmi příznivá a tudíž je pořízení takové montované haly ekonomicky nenáročné.

Doplňkové komponenty k montovaným halám

Určitě bychom se neobešly bez vrat nebo oken, které jsou potřeba při plném vytížení hal. V případě vrat můžeme zvolit vrata dvoukřídlá, rolovací, sekční a jiná, ale je potřeba dbát na to, že vrata by měla být přizpůsobena provozu s vysokozdvižným vozíkem. Okna mohou být v různých velikostech a sklo je v tomto případě vyměněno za materiál, který je vhodnější, tedy polykarbonát nebo slída. Firmy, které se zabývají realizacemi montovaných hal mohou zajistit také osvětlení, topení, elektroinstalaci a podobně.

Údržba montování hal

Haly jsou téměř bezúdržbové, takže nemusíme mít obavu z toho, že bychom haly museli nějak důkladně ošetřovat. Dále se záruka odhaduje na 40 let co se týká ocelové konstrukce a 20 let na opláštění. Vzhledem k velmi pozitivním vlastnostem plachty se nemusíme obávat deště, mrazu nebo slunečního záření.

 
Přečtěte si více
 

Americké reality ve výprodeji

Nízké ceny lákají kupce z Asie i Evropy. Šest let trvající pokles cen na realitním trhu ve Spojených státech a příznivý ...

Úklidová firma se jistě vyplatí

Úklidové společnosti rostou jako houby po dešti. Jsou vítaným pomocníkem zejména pro zaměstnané ženy, ale i pro firmy, k...

Jak na pokládku dřevěné podlahy v domě

Pokládka dřevěné podlahy vyžaduje v určitých směrech odborníka, ač se to nezdá, jde totiž o technologicky komplikov...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat