Rekonstrukce

Co vše obnáší rekonstrukce rodinného domu? Poradíme vám!

Rekonstrukce bytu si žádá kvalitní úklid prostor

Zrekonstruované byty jsou mnohdy vizuálně kvalitně provedené, ale velmi často se stává, že vzniklý prach neodstraníte hned na poprvé, ale je třeba provést několik čištěné za sebou, aby byla kvalita čištění přijatelná.

Vybíráme moderní plovoucí podlahu

Koupili jste si nový dům? Rádi byste zrenovovali podlahu? Hledáte vhodný materiál? Plovoucí podlahy jsou již dnes naprosto běžnou podlahovinou ve všech typech prostor od soukromých bytů a domů až po komerční prostory a veřejné objekty.

Úvěr ze stavebního spoření může pokrýt koupi nemovitosti, ale také rekonstrukce

Stavební spoření je oblíbený finanční produkt především na základě podpory od státu. Mimo to však nabízí i další možnosti, jak rychleji a snadněji dosáhnout na vlastní bydlení, lze si v rámci něho vzít speciální úvěr. Než však takové rozhodnutí učiníte, měli byste znát všechny podmínky, které se k úvěru ze stavebního spoření vztahují.

Bouráme bytové jádro

Při úvahách o rekonstrukci kuchyně a koupelny si musíme položit několik základních otázek. A pokud se skutečně rozhodneme rekonstruovat, budou zapotřebí i odpovědi. Podstatná je velikost plochy uváděna v čtverečních metrech. Tyto údaje však naše plány často zkreslují.

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich