Rekonstrukce

Co vše obnáší rekonstrukce rodinného domu? Poradíme vám!

Jak je to s potřebou renovace parket?

Parketová podlaha se dá považovat za určitou klasiku. Oba typy – jak voskované, tak lakované – potřebují pro svůj svěží vzhled a správnou funkci určitou údržbu. V opačném případě dochází k vadám a defektům, které obvykle spraví pouze renovace parket Praha.

Dřevo vždycky rádo přijímá vlhkost a reaguje na teplotu okolí.

Oprava betonové podlahy s profesionály

Betonová podlaha má mnoho výhod, včetně nízkých nákladů na stavební materiál a práci, délky provozu a odolnosti vůči vnějším faktorům. Během používání se betonový povrch může změnit a ztratit rovnoměrnost a můžeme zpozorovat dokonce praskliny.

Půjčovna dodávek, která vás nikdy neodmítne

Náš tým se dlouhodobě specializuje na pronájem užitkových vozů do hmotnosti 3.5 tuny. Může se přitom jednat jak o dlouhodobý, tak i jednorázový pronájem.

Rekonstrukce bytu si žádá kvalitní úklid prostor

Zrekonstruované byty jsou mnohdy vizuálně kvalitně provedené, ale velmi často se stává, že vzniklý prach neodstraníte hned na poprvé, ale je třeba provést několik čištěné za sebou, aby byla kvalita čištění přijatelná.

Vybíráme moderní plovoucí podlahu

Koupili jste si nový dům? Rádi byste zrenovovali podlahu? Hledáte vhodný materiál? Plovoucí podlahy jsou již dnes naprosto běžnou podlahovinou ve všech typech prostor od soukromých bytů a domů až po komerční prostory a veřejné objekty.

Úvěr ze stavebního spoření může pokrýt koupi nemovitosti, ale také rekonstrukce

Stavební spoření je oblíbený finanční produkt především na základě podpory od státu. Mimo to však nabízí i další možnosti, jak rychleji a snadněji dosáhnout na vlastní bydlení, lze si v rámci něho vzít speciální úvěr. Než však takové rozhodnutí učiníte, měli byste znát všechny podmínky, které se k úvěru ze stavebního spoření vztahují.

Bouráme bytové jádro

Při úvahách o rekonstrukci kuchyně a koupelny si musíme položit několik základních otázek. A pokud se skutečně rozhodneme rekonstruovat, budou zapotřebí i odpovědi. Podstatná je velikost plochy uváděna v čtverečních metrech. Tyto údaje však naše plány často zkreslují.

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat