Exteriér a zahrada

STAVBA-DOMU.CZ – tipy, nápady a inspirace na téma stavba domu, zařízení interiéru či budování vaší zahrady.
Firma MoraviaWood zajišťuje Dřevostavby, montované domy, roubenky, sruby a další dřevostavby. Vše v prvotřídní kvalitě. Vrtané studny Dvořák Realizací vrtané studny ušetříte na nákladech za vodné.

Plachta na bazén pro všechny typy

Krycí plachty ve všech možných variantách jsou hlavní složkou našeho portfolia. Jsou zárukou vysokého komfortu údržby při užívání bazénů všech tvarů a rozměrů. Současně jsou prevencí některých rizik.
Jako firma jsme schopni dodat plachty na bazény všech velikostí, tvarů a rozměrů spolu se vším příslušenstvím.

Finská sauna

Finská sauna je nejvýznamnějším konkurentem všech obvyklých saun a lázní. Rozdíl finské sauny spočívá v tom, že teplota může dosáhnout teploty od 80 – 130 ° C, což výrazně převyšuje teplotu ostatních typů saun. Vlhkost vzduchu zde nepřesahuje 25 %. Sauna je velmi oblíbeným místem odpočinku a tak není divu, že ji navštěvuje čím dál více lidí.

Rady pro nákup pilových pásů

Pilové pásy jsou nezbytnou součástí strojních pásových pil. Tato zařízení se používají k provádění řezů na kovech, případně pak i na dalších materiálech, jako jsou dřevo apod. Každá pásová pila má upnutý pilový pás. Po zapnutí stroje je

Domovní čističky odpadních vod – jak správně vybrat?

Nenechte se oklamat při výběru čističky odpadních vod pro Váš rodinný dům nebo chatu lákavou nabídkou s nízkou cenou. Vždy je třeba porovnávat nabídky od různých výrobců a prodejců čov tak, aby jste porovnávali to co opravdu srovnávat lze.

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná příprava, mechanické vlastnosti, stálost v čase a odolnost proti vlhkosti. Realizace

Garáž – útulný domov pro motorové vozidlo

Máte své auto rádi, a proto jste se rozhodli pro garáž? Jistě to je skvělé rozhodnutí. Garáž vaše motorové vozidlo ochrání před různými klimatickými vlivy i před případnými nenechavci, avšak dříve než se pustíte do stavby, je důležité si ještě pár věcí promyslet.
 

Pěstování bylinek v zahradě

Bylinky můžeme pěstovat na zahrádce (samostatná bylinková zahrádka), ve formě skalky, v bylinkové spirále nebo ve speciálních květináčích. Většina z nich vyžaduje hodně slunce, nejsou však náročné na půdu – vyhovuje jim lehčí půda. Bylinky mohou být jednoleté, dvouleté i trvalky s vytrvalými podzemními částmi.

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat