Dům

Reklama: Elektronická cigareta – modernější a zdravější způsob kouření. Více na www.toppecigareta.cz.

Jak na pokládku dřevěné podlahy v domě

Pokládka dřevěné podlahy vyžaduje v určitých směrech odborníka, ač se to nezdá, jde totiž o technologicky komplikovaný proces, kdy je potřeba odborných znalostí a potřebné nástroje, bez kterých bychom podlahu jen těžko dokázali položit.

Sruby na klíč jen u Honka

Sruby na klíč se vyznačují vysokou jednoduchostí a dalšími vítanými vlastnostmi. Není proto divu, že jejich popularita v posledních letech nezadržitelně roste. Rozsáhlá skupina lidí je stále má jako vynikající způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ a všech specifikací. Navíc provedení a realizace

Montované haly

Pokud se nám podnikání zase o něco rozšířilo a my hledáme i větší výrobní haly nebo další skladové prostory, můžeme se spolehnout na kvalitní a pevné ocelové konstrukce, které ve finále představují montované haly. Jejich variabilita a využití je opravdu všestranné a tak máme široký výběr opravdu velkého prostoru.

Úklidová firma se jistě vyplatí

Úklidové společnosti rostou jako houby po dešti. Jsou vítaným pomocníkem zejména pro zaměstnané ženy, ale i pro firmy, které potřebují mít rychle dobře uklizeny prostory pro svůj záměr. V posledních letech zaznamenáváme zvýšenou poptávku ze strany spotřebitelů, kteří se zajímají o firmy se specializací na úklid.

Bude hyzdit Žižkov obří projekt společnosti Discovery Group?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nákladové nádraží Žižkov je kulturně historickou pražskou památkou, která se má stát další obětí nevzhledné megalomanské stavby s komerčním využitím developera Discovery Group. Bouří se proti tomu občané, ale také samotní radní městské části Praha 3.

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná příprava, mechanické vlastnosti, stálost v čase a odolnost proti vlhkosti. Realizace

Americké reality ve výprodeji

Nízké ceny lákají kupce z Asie i Evropy. Šest let trvající pokles cen na realitním trhu ve Spojených státech a příznivý kurz dolaru vůči některým měnám vábí k nákupům amerických nemovitostí stále více cizinců. Pocházejí z Asie, Evropy či Kanady, všiml si deník The Wall Street Journal.

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat