Byt

Reklama: Zajímá vás jaké jsou ceny bytů v pražských novostavbách? Prohlédněte si novostavby v Praze.

Jak na pokládku dřevěné podlahy v domě

Pokládka dřevěné podlahy vyžaduje v určitých směrech odborníka, ač se to nezdá, jde totiž o technologicky komplikovaný proces, kdy je potřeba odborných znalostí a potřebné nástroje, bez kterých bychom podlahu jen těžko dokázali položit.

Jak vymalovat byt

Rozhodli jsme se, že vymalujeme celý byt a tak bychom měli mít jasno, jakými barvami a hlavně musíme mít nějakou strategii. Malování samo o sobě není zase tak obtížné, ale mnoho lidí nemá rádo spíše přípravné práce kolem. Navíc úklid po malování je jednou z činností, které nemá v oblibě asi nikdo.

Úklidová firma se jistě vyplatí

Úklidové společnosti rostou jako houby po dešti. Jsou vítaným pomocníkem zejména pro zaměstnané ženy, ale i pro firmy, které potřebují mít rychle dobře uklizeny prostory pro svůj záměr. V posledních letech zaznamenáváme zvýšenou poptávku ze strany spotřebitelů, kteří se zajímají o firmy se specializací na úklid.

Vyklízení bytu nebo generální úklid

Pokud máme například starší byt po babičce a chceme ho využít k pronájmu nebo k prodeji, je samozřejmě nutné jej vyklidit. Starý nábytek a vůbec veškeré vybavení nebudeme jistě potřebovat a tak bychom se měli směle pustit do práce. Sehnat příslušný kontejner odpovídající velikosti, pár rukou ještě k tomu….spousta práce a času.

Ubytování v Plzni

Plzeň je významné statutární město, nacházející se na západě České republiky. Má velmi zajímavou historii a mimoto také lokaci, neboť leží na soutoku řek Mže, Radbuzy, Úslavy a Úhlavy, z nichž se potom stává Berounka. Takový výhled na tento soutok může být řádně inspirativní.

Luxusní byty a bydlení v přírodě – Praha Hostivař


Rádi bychom Vám představili unikátní bytový projekt s nabídkou nadstandardního bydlení v novostavbách na Praze 10 –

Hledáte byt v Praze?

Stěhujete se do Prahy? Hledáte vhodný byt? Nemůžete najít bydlení vašich snů? Rádi byste dobrou dostupnost do centra a plnou občanskou vybavenost?

Pronájem bytu v Praze – Albertov Rental Apartments

Rozhodli jste, že spojíte svůj život s Prahou? Ať již jakéhokoliv důvodu, zaměstnání, studium, život ve velkoměstě, jste došli k závěru, že Praha je řešením vaší životni situace. Důležitým prvkem je zajistit si odpovídající bydlení.

Nové bydlení v Praze

Nejste spokojeni se svým starým bytem? Zajímáte se o investici do nových bytů v Praze 8? Hledáte nové možnosti bydlení? Byty Vysočany projektu Harfa Park nabízejí klidné příjemní bydlení v oblíbených pražských Vysočanech.

Jak pronajmout byt

Vlastníte volný byt? Chcete jej výhodně zpeněžit? Uvažujete o jeho pronájmu? Jak takový pronájem zrealizovat? Využít služeb realitní kanceláře? Pronájem bytu může být ideálním řešením, pokud vlastníte volný byt a nechcete se jej jen tak zbavit? Jak však takový pronájem zrealizovat? Kde hledat vhodné nájemce? Proč použít zkušenou realitní kancelář?

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat