Magazín bydlení

Reklama: Rady a články o bydlení. Byt a dům, inspirace pro bydlení, jednouchý tipy jak si vylepšit své bydlení. | nábytok priamo od výrobcu nabytokmirek.sk | Vinný sklep s ubytováním | Inspirace pro moderní bydlení. Preventivní opatření proti myším a potkanům | Eshop arris nabízí kancelářské židle, plastové židle, barové židle a židle do kuchyně. Bydleni-z.cz – internetový magazín o moderním bydlení pro každého. Úklidové služby Česká Lípa. Cena vody Se nadále bude zdražovat. Zjistěte si aktuální ceny vody v ČR.

Půjčovna dodávek, která vás nikdy neodmítne

Náš tým se dlouhodobě specializuje na pronájem užitkových vozů do hmotnosti 3.5 tuny. Může se přitom jednat jak o dlouhodobý, tak i jednorázový pronájem.

Krycí plachty na zahradní bazén

Součástí každého domu nebo zahrady je dnes určitě pergola, altánek nebo terasa, která dokonale zapadá do naší zahrady a přitom si člověk krásně odpočine. Když k tomu přidáme ještě grilování nebo třeba zahradní bazén, máme dokonalý relaxační kout pro sebe i své blízké. Co se týká zahradního bazénu, tak ten je v horkých letních dnech velmi žádaný.

Prejekt Villa Vokovice se přejmenoval na Šárecký dvůr

Developerský projekt Šárecký dvůr, který se staví v Praze 6-Vokovicích v ulici Ke Dvoru, nabízí budoucím obyvatelům velmi atraktivní okolí. Nachází se totiž jenom kousek od koupaliště Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka.

Pohodlně sedět a pilně pracovat – to chce ale kvalitní kancelářskou židli

Bolí vás v kanceláři za krkem? V tom případě asi nemáte vhodně zvolenou kancelářskou židli a bude třeba na druhý pokus vybrat něco trochu lepšího. Existuje několik indicií, jichž byste se měli držet.

Ubytování v Plzni

Plzeň je významné statutární město, nacházející se na západě České republiky. Má velmi zajímavou historii a mimoto také lokaci, neboť leží na soutoku řek Mže, Radbuzy, Úslavy a Úhlavy, z nichž se potom stává Berounka. Takový výhled na tento soutok může být řádně inspirativní.

Rezidence Waltrovka

Nový developerský projekt společnosti Penta Investment, nacházející se v území Praha 5, obvod Smíchov, ulice Radlická. Tato nová městská čtvrť v pražských Jinonicích, nahradí továrny bývalé Waltrovky.

Rezidence Modřanka: developer Horizon Holding

V letošním roce (2015) začne v Praze 4 – Modřanech vyrůstat nový bytový komplex. Rezidence Modřanka nabídne zájemcům tři stovky moderních bytů, které vzniknou na místě někdejšího pivovaru nedaleko Vltavy. Rezidence Modřanka bude stát nedaleko prvorepublikových vilek v ulici

Rekonstrukce bytu si žádá kvalitní úklid prostor

Zrekonstruované byty jsou mnohdy vizuálně kvalitně provedené, ale velmi často se stává, že vzniklý prach neodstraníte hned na poprvé, ale je třeba provést několik čištěné za sebou, aby byla kvalita čištění přijatelná.

Vyberte si z plzeňských bytů

Hledáte byt v Plzni k prodeji či pronájmu? Jde o velké město s bohatou nabídkou nemovitostí. Vyberete si, ať už preferujete cokoliv.

Plzeň

Plzeň je město v západních Čechách. Představuje hlavní metropoli Plzeňského kraje. Rozkládá se na ploše 137,65 km2 a žije zde přes 169 000 obyvatel.
Město je známé svým pivem, ale také průmyslem a kulturou.

Byty Revoluční 41

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

O projektu: Developerský projekt Revoluční 41 se nachází v Plzni, v městské části Lobzy. Jedná se o výstavbu pětipodlažního bytového domu, který nabízí celkem 14 nových bytů. Novostavba Revoluční 41 je situována ve vilové čtvrti a přirozeně navazuje na stávající vilovou zástavbu.

Doporučiť inzerát

Email Agent