Luxusní vily Diamantica v Prokopském údolí

Bydlení v luxusních vilách, v klidných oblastech plných zeleně, a přitom v dobré dostupnosti od centra. To je to, co lidé vyhledávají. Ačkoliv to může znít jako sen. Vily Diamantica přesně takový komfort bydlení nabídnou. Nacházejí se v již zmíněném Prokopském údolí, které je součástí Prahy 5. Zde jsou vkusně zasazeny do celkového prostředí, se kterým vytvářejí příjemnou koncepci a harmonii.

K výběru je celkem 8 nízkoenergetických vil

O tom, že mohou být uspokojeny požadavky každého z klientů, jasně svědčí také fakt, že celkem projekt Vily Diamantica nabízí hned 8 možností, jaký dům zvolit. Samozřejmostí je i jejich nízkoenergetická nenáročnost. Zároveň mají výjimečnou architekturu, která do lokality Prokopského údolí dokonale zapadá. Každá vila je navíc šetrná k přírodě, a nabídne i venkovní prostor ve formě zahrady, který je ideální pro relaxaci.

vily-diamantica-prokopske-udoli

Dokonalé občanské vybavenost, i vyžití v okolí

Perfektní prostor pro relaxaci však nabídne i samotné údolí. Stejně tak je ale tato lokalita bohatá na vše ostatní, co současní všichni zde bydlící ke svému životu potřebují. V tomto ohledu nabídne Praha 5 vše pro ty, kteří hledají školy a školky pro své děti, možnost sportovních aktivit, nebo i restaurace s kvalitním jídlem.
Stejně tak ale okolí nabídne jedny z nejvyhledávanějších míst v Praze, a to jak OC Smíchov, tak golfový areál Hodkovičky, nebo oblíbený AquaDream Barrandov. Všude tam lze samozřejmě dorazit jak MHD, a to z nedaleké zastávky, nebo pohodlně vozem, jelikož i v tomto ohledu jsou Vily Diamantica ve výhodné poloze.

Nechte se okouzlit luxusem

Ihned po vstupu do každé z vil budete na první pohled okouzleni. Mezi ty nejdůležitější prvky, na které bylo při realizaci projektu Vily Diamantica dbáno, jsou třeba masivní dřevěné dveře, bezfalcové interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, dřevěné dvouvrstvé podlahy, nebo kvalitní dřevo na terasách. V koupelně a na toaletě zase okouzlí špičková keramická dlažba Marazzi, a to jak s ohledem na svou kvalitu, tak s ohledem na svůj vzhled. To vše ve vilách, které ukazují, že Praha 5 má v ohledu luxusního bydlení co nabídnout.

 
Přečtěte si více
 

Jak pronajmout byt

Vlastníte volný byt? Chcete jej výhodně zpeněžit? Uvažujete o jeho pronájmu? Jak takový pronájem zrealizovat? Využít slu...

Kancelář kdekoliv na světě? Žádný problém.

Kanceláře k pronájmu dnes nabízí každá realitka. Téměř žádná realitní kancelář vám však není schopna poskytnout kancelář...

Bude hyzdit Žižkov obří projekt společnosti Discovery Group?

Nákladové nádraží Žižkov je kulturně historickou pražskou památkou, která se má stát další obětí nevzhledné megaloma...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain