Luxusní vily Diamantica v Prokopském údolí

Bydlení v luxusních vilách, v klidných oblastech plných zeleně, a přitom v dobré dostupnosti od centra. To je to, co lidé vyhledávají. Ačkoliv to může znít jako sen. Vily Diamantica přesně takový komfort bydlení nabídnou. Nacházejí se v již zmíněném Prokopském údolí, které je součástí Prahy 5. Zde jsou vkusně zasazeny do celkového prostředí, se kterým vytvářejí příjemnou koncepci a harmonii.

K výběru je celkem 8 nízkoenergetických vil

O tom, že mohou být uspokojeny požadavky každého z klientů, jasně svědčí také fakt, že celkem projekt Vily Diamantica nabízí hned 8 možností, jaký dům zvolit. Samozřejmostí je i jejich nízkoenergetická nenáročnost. Zároveň mají výjimečnou architekturu, která do lokality Prokopského údolí dokonale zapadá. Každá vila je navíc šetrná k přírodě, a nabídne i venkovní prostor ve formě zahrady, který je ideální pro relaxaci.

vily-diamantica-prokopske-udoli

Dokonalé občanské vybavenost, i vyžití v okolí

Perfektní prostor pro relaxaci však nabídne i samotné údolí. Stejně tak je ale tato lokalita bohatá na vše ostatní, co současní všichni zde bydlící ke svému životu potřebují. V tomto ohledu nabídne Praha 5 vše pro ty, kteří hledají školy a školky pro své děti, možnost sportovních aktivit, nebo i restaurace s kvalitním jídlem.
Stejně tak ale okolí nabídne jedny z nejvyhledávanějších míst v Praze, a to jak OC Smíchov, tak golfový areál Hodkovičky, nebo oblíbený AquaDream Barrandov. Všude tam lze samozřejmě dorazit jak MHD, a to z nedaleké zastávky, nebo pohodlně vozem, jelikož i v tomto ohledu jsou Vily Diamantica ve výhodné poloze.

Nechte se okouzlit luxusem

Ihned po vstupu do každé z vil budete na první pohled okouzleni. Mezi ty nejdůležitější prvky, na které bylo při realizaci projektu Vily Diamantica dbáno, jsou třeba masivní dřevěné dveře, bezfalcové interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, dřevěné dvouvrstvé podlahy, nebo kvalitní dřevo na terasách. V koupelně a na toaletě zase okouzlí špičková keramická dlažba Marazzi, a to jak s ohledem na svou kvalitu, tak s ohledem na svůj vzhled. To vše ve vilách, které ukazují, že Praha 5 má v ohledu luxusního bydlení co nabídnout.

 
Přečtěte si více
 

Spolubydlící Plzeň

Spolubydlící Plzeň. Popis: Hledáme 2 mladé lidi, nejlépe mladý par do samostatného pokoje v Plzni. Byt je po kompletní r...

Garáž – útulný domov pro motorové vozidlo

Máte své auto rádi, a proto jste se rozhodli pro garáž? Jistě to je skvělé rozhodnutí. Garáž vaše motorové vozidlo ochrá...

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná př...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain