Luxusní byty a bydlení v přírodě – Praha Hostivař


Rádi bychom Vám představili unikátní bytový projekt s nabídkou nadstandardního bydlení v novostavbách na Praze 10 – byty Hostivař, Záběhlice a Zahradní město.
 

Bydlení u přírodního parku Botič, poblíž Hostivařské vodní nádrže

Naše novostavby v Praze-Hostivaři bydlení, kde i příroda má své místo. Člověk až zde zjišťuje, jak se dá žít ve městě i v přírodě zároveň. Nenechat si ujít žádnou pracovní příležitost a zároveň dopřát svým dětem krásné dětství, nechat svoji budoucí rodinu růst tam, kde roste i zeleň.
 


 
Poblíž nových domů projektu Zelený Botič se nachází přirozený meandrovitý tok potoka Botič s břehovými porosty s výskytem chráněných a ohrožených druhů ptactva a společenstvem vodních živočichů. Jedná se o chráněnou přírodní oblast. Přírodní ráz doplňuje dále i Hostivařská nádrž, což je největší vodní plocha v Praze. Ze severní a částečně i jižní strany je tato Hostivařská přehrada obklopena lesoparkem, který je součástí přírodního parku Hostivař – Záběhlice. Jižní strana však patří především plážím a to jak travnatým tak i písčitým.
 

Moderní, designové a praktické nové byty

V nabídce na prodej bytů naleznete akční ceny a byty již od 2,5 milionu.
 
Jedná se přitom o moderní, designové, ale zároveň plně funkční nové byty – při koncepci každého z nich byla brána v potaz nejen moderní architektura, ale především praktičnost. Byty projektu Zelený Botič jsou tak vybavené kvalitními plastovými okny,které díky své velikosti zajistí každodenní příliv slunečních paprsků. Dostatečná výška stropůpak dodá vašemu bydlení potřebnou vzdušnost. Naši interiéroví designéři pro vás navícpřipravili moderní trendy koupelny, které zpříjemní každé mytí. Vybrat si můžete z celkemčtyř barevných kombinací. Při rozhodování jaké barvy zvolit, se naši odborníci řídili heslem„moderní příjemný design, který se neokouká ani za pár let.“ Barevné kombinace jsou protoladěné do slonovinova až hněda.
 
Doporučujeme též lokalitu Praha Barrandov a nové byty v projektech Barrandov Hills, Kaskády Barrandov, Devonská Barrandov nebo Výhledy Barrandov.

 
Přečtěte si více
 

Levnější byty hledejte v okrajových částech Prahy, centrum je nejdražší

Pořídit si v Praze nemovitost, to chce disponovat nejen dostatečnými finančními zásobami, ale také mít přehled o tom, ja...

Pronájem bytu bez realitní kanceláře

Máte byt v Plzni? Rádi byste jej pronajmuli? Sháníte byty k pronájmu bez provize? Zajímáte se o pronájem bytu bez realit...

Jak pronajmout byt

Vlastníte volný byt? Chcete jej výhodně zpeněžit? Uvažujete o jeho pronájmu? Jak takový pronájem zrealizovat? Využít slu...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde