Luxusní byty a bydlení v přírodě – Praha Hostivař


Rádi bychom Vám představili unikátní bytový projekt s nabídkou nadstandardního bydlení v novostavbách na Praze 10 – byty Hostivař, Záběhlice a Zahradní město.
 

Bydlení u přírodního parku Botič, poblíž Hostivařské vodní nádrže

Naše novostavby v Praze-Hostivaři bydlení, kde i příroda má své místo. Člověk až zde zjišťuje, jak se dá žít ve městě i v přírodě zároveň. Nenechat si ujít žádnou pracovní příležitost a zároveň dopřát svým dětem krásné dětství, nechat svoji budoucí rodinu růst tam, kde roste i zeleň.
 


 
Poblíž nových domů projektu Zelený Botič se nachází přirozený meandrovitý tok potoka Botič s břehovými porosty s výskytem chráněných a ohrožených druhů ptactva a společenstvem vodních živočichů. Jedná se o chráněnou přírodní oblast. Přírodní ráz doplňuje dále i Hostivařská nádrž, což je největší vodní plocha v Praze. Ze severní a částečně i jižní strany je tato Hostivařská přehrada obklopena lesoparkem, který je součástí přírodního parku Hostivař – Záběhlice. Jižní strana však patří především plážím a to jak travnatým tak i písčitým.
 

Moderní, designové a praktické nové byty

V nabídce na prodej bytů naleznete akční ceny a byty již od 2,5 milionu.
 
Jedná se přitom o moderní, designové, ale zároveň plně funkční nové byty – při koncepci každého z nich byla brána v potaz nejen moderní architektura, ale především praktičnost. Byty projektu Zelený Botič jsou tak vybavené kvalitními plastovými okny,které díky své velikosti zajistí každodenní příliv slunečních paprsků. Dostatečná výška stropůpak dodá vašemu bydlení potřebnou vzdušnost. Naši interiéroví designéři pro vás navícpřipravili moderní trendy koupelny, které zpříjemní každé mytí. Vybrat si můžete z celkemčtyř barevných kombinací. Při rozhodování jaké barvy zvolit, se naši odborníci řídili heslem„moderní příjemný design, který se neokouká ani za pár let.“ Barevné kombinace jsou protoladěné do slonovinova až hněda.
 
Doporučujeme též lokalitu Praha Barrandov a nové byty v projektech Barrandov Hills, Kaskády Barrandov, Devonská Barrandov nebo Výhledy Barrandov.

 
Přečtěte si více
 

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná př...

Test realitních portálů

Koupili jste si byt v Pardubicích? Chcete jej pronajímat? Nevíte, kde je co nejlépe inzerovat? Využijte náš test nejpove...

Kancelář kdekoliv na světě? Žádný problém.

Kanceláře k pronájmu dnes nabízí každá realitka. Téměř žádná realitní kancelář vám však není schopna poskytnout kancelář...

Doporučiť inzerát

Email Agent