Kancelář kdekoliv na světě? Žádný problém.

Kanceláře k pronájmu dnes nabízí každá realitka. Téměř žádná realitní kancelář vám však není schopna poskytnout kancelářské prostory plně vybavené a na prestižní adrese s dobrou dostupností a navíc se službami profesionálních asistentek.
143-83875

Kancelář podle vašich požadavků

Společnost Regus působí na trhu již déle než 20 let. Kancelářské k pronájmu, obchodní salónky, jednací místnosti a videokomunikační salónky naleznete v 1 800 lokalitách, 600 městech a 100 zemích po celém světě.

Ať už potřebujete office space na 1 den v týdnu či každý den od rána do večera Regus vám vyjde maximálně vstříc. Problém nenastane ani tehdy, potřebujete-li rychle změnit město podnikání. Dnes pracujete z kanceláře v Praze, zítra z Londýna a za týden třeba z Afriky.

Regus v České republice

Obchodní centra společnosti Regus naleznete vždy v hlavních nebo velkých městech. Vybrané lokality mají navíc vždy prestižní adresu, dobrou dostupnost a dostatek parkovacích míst před centrem.

Dnes naleznete pobočky ve třech největších městech České republiky – Praze, Brně a Ostravě. Kanceláře k pronájmu v Praze hledejte na adresách Rybná 14/682 na Praze 1, Klimentska 46 v centru hlavního města, dále také na ulici Nádražní 344/23 v Praze 5 a v neposlední řadě Na Strzi 65/1702 na Praze 4. V Brně na ulici Holandská 878/2 a Ostravě v centru IQ Ostrava na ulici 28. října 3346/91.
4_454x340
Hned při vstupu do obchodního centra vás i vaše klienty oslní vybavená reprezentativní recepce. Ať už si pronajímáte sdílený kancelářský prostor nebo denní kancelář, vždy budete mile překvapeni moderním vybavením a útulným nábytkem.

K vašim službám jsou zde navíc připraveny vyškolené asistentky, které za vás vyřeší telefonní hovory a poštu. Každý klient získá odpovídající nabídku dle svých požadavků na práci a čas.

Zavolejte si o více informací

Zkontaktujte se se společností Regus na telefonním čísle (+420) 222 191 100 nebo vyplňte krátký formulář na webu www.regus.cz a informujte se u obchodních zástupců na pronájem flexibilních kancelářských prostor.

 
Přečtěte si více
 

Bouráme bytové jádro

Při úvahách o rekonstrukci kuchyně a koupelny si musíme položit několik základních otázek. A pokud se skutečně rozhodnem...

Kancelářský trh v Praze a Varšavě rychle roste, v Bratislavě méně

Realitní trh s kancelářemi neroste v Bratislavě tak výrazně jako v jiných středoevropských hlavních městech. Zatímco v č...

Novostavba nebo rekonstrukce?

Do čeho je lepší investovat, co se vyplatí a za jakých podmínek? Kdy je co výhodnější ať už z pohledu financování, život...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich