Kancelář kdekoliv na světě? Žádný problém.

Kanceláře k pronájmu dnes nabízí každá realitka. Téměř žádná realitní kancelář vám však není schopna poskytnout kancelářské prostory plně vybavené a na prestižní adrese s dobrou dostupností a navíc se službami profesionálních asistentek.
143-83875

Kancelář podle vašich požadavků

Společnost Regus působí na trhu již déle než 20 let. Kancelářské k pronájmu, obchodní salónky, jednací místnosti a videokomunikační salónky naleznete v 1 800 lokalitách, 600 městech a 100 zemích po celém světě.

Ať už potřebujete office space na 1 den v týdnu či každý den od rána do večera Regus vám vyjde maximálně vstříc. Problém nenastane ani tehdy, potřebujete-li rychle změnit město podnikání. Dnes pracujete z kanceláře v Praze, zítra z Londýna a za týden třeba z Afriky.

Regus v České republice

Obchodní centra společnosti Regus naleznete vždy v hlavních nebo velkých městech. Vybrané lokality mají navíc vždy prestižní adresu, dobrou dostupnost a dostatek parkovacích míst před centrem.

Dnes naleznete pobočky ve třech největších městech České republiky – Praze, Brně a Ostravě. Kanceláře k pronájmu v Praze hledejte na adresách Rybná 14/682 na Praze 1, Klimentska 46 v centru hlavního města, dále také na ulici Nádražní 344/23 v Praze 5 a v neposlední řadě Na Strzi 65/1702 na Praze 4. V Brně na ulici Holandská 878/2 a Ostravě v centru IQ Ostrava na ulici 28. října 3346/91.
4_454x340
Hned při vstupu do obchodního centra vás i vaše klienty oslní vybavená reprezentativní recepce. Ať už si pronajímáte sdílený kancelářský prostor nebo denní kancelář, vždy budete mile překvapeni moderním vybavením a útulným nábytkem.

K vašim službám jsou zde navíc připraveny vyškolené asistentky, které za vás vyřeší telefonní hovory a poštu. Každý klient získá odpovídající nabídku dle svých požadavků na práci a čas.

Zavolejte si o více informací

Zkontaktujte se se společností Regus na telefonním čísle (+420) 222 191 100 nebo vyplňte krátký formulář na webu www.regus.cz a informujte se u obchodních zástupců na pronájem flexibilních kancelářských prostor.

 
Přečtěte si více
 

Test realitních portálů

Koupili jste si byt v Pardubicích? Chcete jej pronajímat? Nevíte, kde je co nejlépe inzerovat? Využijte náš test nejpove...

Vybíráme moderní plovoucí podlahu

Koupili jste si nový dům? Rádi byste zrenovovali podlahu? Hledáte vhodný materiál? Plovoucí podlahy jsou již dnes napros...

Byty Koněvova 126

Jestli někdo nevěří, že i rekonstruovaný činžovní dům může poskytnout vysoce komfortní bydlení, nechť si prohlédne b...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich