Dražby Plzeň

3+1 byt dražba Plzeň – Doubravka, 64m2. V obytném domě jsou čtyři vchody, přičemž ve vchodu číslo 21 se nachází celkem 8 bytů bez nebytových prostor (po dva byty na každém nadzemním podlaží). Reklama: Pokud hledáte informace o realitním trhu v Praze, navštivte portál PrahaReality.eu, kde najdete i inzerci na výrazy jako např.: reality praha zapad nebo reality praha 9 a jiné.
 
Jedná se o klasický čtyřpodlažních panelák bez podsklepení s plochou střechou. Obytný dům má vybudovaný příčný nosný systém z montovaných železobetonových panelů, obvodové konstrukce jsou také montované z celoplošných pórobetonových obvodových panelů bez dodatečného zateplení s původní vnější povrchovou úpravou z vápeno – cementové hladké omítky s fasádním nátěrem bez vnějších obkladů. Vnitřní omítky jsou klasické vápeno – cementové hladké s malbami, v schodišti av společných chodbových prostorách je proveden v soklové části olejový nátěr.
 


 
Střecha je plochá s krytinou z těžkých natavovaných asfaltových pásů. Klempířské konstrukce úplné střechy a balkonů jsou provedeny z pozinkovaného plechu, vnější okenní parapety už individuálně podle okenních konstrukcí. Stropní konstrukce je provedena jako montovaná ze železobetonových stropních panelů s rovným omítnutým podhledem. Schodiště je dvouramenné železobetonové – pravotočivé s ocelovým zábradlím as dřevěným madlem. Nášlapná vrstva schodů je z litého teraca, podesty, mezipodestou a společné chodbové prostory jsou z teraco dlažby. Dveře do jednotlivých bytů jsou v převážné části původní dřevěné (plné) osazeny do ocelových zárubní. Hlavní dveře do vchodu jsou dvoukřídlé hliníkové rámové konstrukce s částečným zasklením s pevným nadsvětlíkem a zadní vchodové dveře jsou jednokřídlé také hliníkové rámové konstrukce s částečným zasklením.
 
Mezi vstupní chodbou a schodištěm jsou dvoukřídlé plastové dveře a mezi zadním vchodem a schodišťovým prostorem jsou jednokřídlé plastové s částečným zasklením. Okna na společných prostorách jsou provedeny jako plastové s izolačním dvojsklem. Vytápění domu a jednotlivých bytů je ústřední (dálkové) teplovodní z centrální kotelny mimo dům. Topná tělesa jsou ocelové článkové radiátory (pouze v chodbové části přízemí domu). Elektroinstalace je světelná i motorická, provedená podomítkovým celoplastovým kabely s hliníkovými resp. částečně i s měděnými jádry. Jištění elektrických obvodů je pomocí pojistkových automatů podle velikosti zatížení. Obytný dům je chráněn i hromosvodem. Dům je zásobován vodou z veřejného vodovodu, jednotlivé byty jsou zásobovány centrální studenou i teplou vodou z nových tepelně izolovaných PPE trubek. Kanalizace je řešena do veřejné kanalizace města. Zásobování domu zemním plynem je přes plynovou přípojku napojenou na veřejný uliční rozvod zemního plynu. Zásobování elektrickou energií je pomocí podzemní kabelové přípojky z veřejného rozvodu NN. Pro obytný dům jsou zřízeny resp. je zde možnost zřízení přípojky telefonu, městské KTV a internetu.
 
Společné části obytného domu jsou základy domu, střechy, chodby, obvodové zdi, průčelí, vchody, schodiště, vodorovné nosné a svislé nosné konstrukce. Společnými zařízeními obytného domu jsou zejména TV anténa, hromosvody, vodovodní, teplonosné, kanalizační, elektrické, telefonní a plynové přípojky. Dále ležaté a svislé rozvody po bytové uzávěry a to iv případě když jsou umístěny mimo dům a slouží výlučně domu, ve kterém je předmětný byt situován.
 
Byt číslo 1 se nachází v okrajové sekci na 1. nadzemním podlaží (přízemí) čtyřpodlažních obytného domu s orientací největší pokoje a kuchyně na sever a dvou menších pokojů na jih. Byt po částečné přestavbě z roku 2002 dispozičně skládá ze tří obytných místností a příslušenství, kterým je kuchyň, chodba, koupelna a komora. Úplná přestavba kuchyně a koupelny byla realizována v roce 2002 se standardním vnitřním zařízením a vybavením. Vybavením bytu jsou jeho vnitřní instalace a vybavení, a to potrubní rozvody vody, plynu, ústředního topení, elektroinstalace a odpady kromě stoupacích vedení, které jsou určeny pro společné užívání. Vnitřní omítky jsou klasické vápeno – cementové hladké štukové s malbami. Keramické obklady jsou provedeny v koupelně av sprše až po strop, kolem obezděné vany av kuchyni za celou kuchyňskou linkou. Vchodové dveře do bytu jsou hladké plné s oboustrannou koženkovou povrchovou úpravou se zvukoizolační vrstvou osazeny do ocelové zárubně. Interiérové ​​dveře jsou jednak původní dřevěné hladké – plné resp. s částečným zasklením osazeny také do ocelových zárubní, tak plastové harmonikové. Okna jsou původní dřevěné, zdvojené, přičemž jsou vybaveny vnějšími plastovými roletami. Vnější okenní parapety jsou oplechované pozinkovaným plechem, vnitřní jsou omítnuté. Podlahy jsou všude na betonovém podkladu, v obytných místnostech jsou původní s nášlapnou vrstvou z bukových vlysiek, na chodbě, v koupelně av kuchyni jsou nové z keramické dlažby av komoře z původní teraco dlažby. Vytápění bytu je ústřední (dálkové) teplovodní, topná tělesa jsou ocelové resp. z části litinové článkové radiátory vybaveny digitálními poměrovým rozdělovači nákladů na vytápění a regulačními ventily. Rozvody ÚT jsou z původních ocelových trubek. V obýváku je osazena i klimatizační jednotka. V bytě je rozvod zemního plynu i rozvod studené a teplé vody z nových plastových trubek tepelně izolovaných s centrální dodávkou TUV. V zděné instalační šachtě jsou vodoměry na studenou a teplou vodu i plynoměr. Elektroměr je na chodbě vedle vchodu do bytu.
 
Kanalizace do veřejné sítě města je řešena z kuchyně (dřez), z koupelny (umyvadlo, vana, sprcha, kombi záchod a automatická pračka). Kuchyně je zařízená klasickou sektorovou rohovou kuchyňskou linkou na bázi dřeva se zabudovaným nerezovým dřezem s pákovou míchací baterií, zabudovanou štvorhorákovou varnou deskou s odsavačem par a se zabudovanou elektrickou multifunkční troubou. V bytě je zděné bytové jádro s koupelnou. Koupelna je zařízena obezdívce a obkládání plastovou vanou s pákovou míchací baterií se sprchovou hlavicí, keramickým umyvadlem s pákovou míchací baterií, keramickou kombi záchodovou mísou a zděným sprchovým koutem s pákovou míchací baterií se sprchovou hlavicí. Větrání koupelny je zajištěno ventilátorem přes instalační šachtu. Elektroinstalace je jen světelná, jištěna pojistkovým automaty v bytě. V bytě je přípojka telefonu, přípojka městské kabelové televize, internet, domácí telefon a podomítkový rozvod televize i rádioantény…. Vyvolávací cena: 780.000 Kč

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich