Čištění koberců Praha

Potřebujete vyčistit koberec nebo čalounění? Hledáte slušnou a spolehlivou nabídkou těchto služeb? Vyzkoušejte nás. Co nabízíme?

V rámci čištění koberců Praha nabízíme nejlevnější čištění v Praze s řadou slev a dopravou po Praze zdarma. Jsme odborníky na mokré hloubkové čištění koberců, matrací i čalounění. Působíme v Praze a okolí do 30 km a jsme k dispozici od 8 do 20 hodin včetně víkendů a svátků. Nabízíme slevy pro seniory a ZTP a stálé klienty. Naše čištění ve večerních hodinách, čištění o víkendech i expresní čištění je zcela bez příplatku a naší devízou je čistě český personál s dlouholetou praxí a moderní vybavení značky Karcher.

Mokré čištění

Čištění koberců Praha, to je výhradně kvalitní mokré čištění. Co to znamená? Při této technice se na koberec vstřikuje čistící médium, které je ihned přístrojem odsáto do sběrné nádoby. Tato mokrá hloubková metoda je tak velmi šetrná k čistěnému povrchu a přitom mimořádně účinná. Dokážeme tak nejen vyčistit vaše koberce nebo čalounění, ale také jim výrazně prodloužit jejich životnost.

Garance nejnižší ceny

V naší nabídce čištění koberců Praha garantujeme tu nejnižší cenu, kterou lze na trhu získat. Jak to děláme? Maximálně dbáme na pečlivost našich zaměstnanců a flexibilitu jejich harmonogramu. Můžeme se tak vždy přizpůsobit časovým možnostem klienta. Při práci používáme jen ty nejkvalitnější čistící prostředky a zařízení značky Karcher, se kterými můžeme dosáhnout nejlepšího výsledku za příznivě krátký čas. S touto značkou spolupracujeme již delší dobu a tak můžeme nabídnout ty nejnižší ceny v Praze i okolí.

Co čistíme

Co jsme schopni vyčistit? Čistíme všechny druhy koberců, matrací a čalounění. Provádíme mokré čištění koberců s jakoukoliv výškou vlasu i rozměry koberce. Ani velkometrážní kousky pro nás nejsou žádný problém. Čistíme také kusové koberce, jednolůžkové, dvoulůžkové i dětské matrace, provádíme impregnace koberců i čalounění, čistíme interiéry automobilů od malých vozů jako je například Škoda Fabia až po velká SUV jako je Audi Q7 nebo BMW X5. Čistíme čalounění křesel, sedacích souprav, židlí, polštárů i kuchyňských lavic. Nabízíme mytí oken, rámů nebo parapetů a mytí horizontálních žaluzií nebo čištění kočárků a autosedaček.

Zapůjčení čističů

Rádi byste si koberec vyčistili sami? Není problém. Nabízíme také naše špičkové čističe k zapůjčení. Jedná se o profesionální vysavače na mokré čištění značky Karcher s výklopnou sací hlavou vhodné pro čištění koberců, matrací a všech typů čalounění. V naší půjčovně na Praze 4 nebo 8 budete zaškoleni jak se strojem správně zacházet a rychle dosáhnout nejlepšího možného výsledku. Zdarma získáte také nástavec na čištění koberců i čalounění a 10 dávek kvalitního čistícího prostředku Karcher, který vám postačí na běžný rodinný byt 3+kk. Čističe je třeba nejprve předem rezervovat a na místě se prokázat dvěma průkazy totožnosti. Při zapůjčení na méně než 4 dny také nepožadujeme žádnou hotovostní kauci.

Zaujaly vás naše služby? Chcete vědět víc o nabídce čištění koberců Praha? Kontaktujte nás a ptejte se na cokoliv.

 
Přečtěte si více
 

Základem pokojného bydlení je dostatek světla

Jste často podráždění? Trápí vás bolest očí, i když nesedíte většinu času o počítače či televize? Jsou vaše pokoje pochm...

Betonové podlahy, strojně hlazené betony

Beton je materiál využíván ve stavebnictví několik století a je osvědčeným materiálem, jeho velkou výhodou je snadná př...

Módní trendy v malování

Jestliže chceme nějakou změnu a inovaci ve svém domě nebo pokud toužíme alespoň po vhodném a vkusném vymalování obývací...

Doporučiť inzerát

Email Agent

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat