Byty Koněvova 126

Jestli někdo nevěří, že i rekonstruovaný činžovní dům může poskytnout vysoce komfortní bydlení, nechť si prohlédne byty projektu Koněvova 126. Zkušená developerská společnost Půdy real s.r.o se s úspěchem soustřeďuje na vestavby půdních bytů a rekonstrukce starých činžovních domů. Doslova unikátní bydlení vzniklo v Praze 3 na Žižkově. Důslednou rekonstrukcí celého domu od sklepa až po střechu došlo k propojení romantiky starého činžovního domu s moderním bydlením, aniž by se slevilo z požadavků na uživatelský komfort.

Koněvova 126

Celý projekt Koněvova 126 na Žižkově byl svěřen do rukou renomovanému projektantovi a na jeho zrealizování se podíleli zkušení řemeslníci. Použití kvalitních materiálů a nejmodernějších stavebních technologií je samozřejmostí, neboť jen tak mohlo dojít k citlivému prolnutí „moderny“ se stylem „starého“ původního domu.

Interiér celého domu se po úpravě původních bytových jednotek pozměnil směrem k velmi zajímavému a praktickému řešení, kdy každý z bytů překvapí dokonalým využitím prostoru. V rekonstruovaném domě projektu Koněvova 126 najdete jak prostorné garsoniéry o výměře kolem 37 m2, tak byty 2+kk s velikostí cca 55 m2, navíc k polovině bytových jednotek náleží balkon orientovaný na jih. Pod střechou se díky nástavbě a vestavbě půdních prostor skrývá dalších šest dvou a třípokojových bytů o výměře kolem 90 m2.

Hlavní „náplní“ bytů činžovního domu v Koněvově ulici na Žižkově je poskytnout co nejkvalitnější a bezproblénové bydlení. K tomuto účelu je každá bytová jednotka vybavena moderním plynovým kotlem, který společně s dřevěnými Eurookny je dostatečnou zárukou příjemného klimatu v interiéru. Na zakázku vyrobené vnitřní dveře, kvalitní plovoucí podlahy a obklady od prověřených výrobců jen navýší komfort bydlení. Interiéry bytů jsou sladěny v harmonii tvarů a barev. Ke každé bytové jednotce patří velmi prostorný sklep a je možné využívat společný prostor kolárny – kočárkárny. Vzhledem k problémům s parkováním v lokalitě Praha 3 – Žižkov mají obyvatelé domu Koněvova 126 možnost zakoupit si luxusní parkovací prostor za domem v upraveném vnitrobloku.

Pro pohodlné bydlení nestačí pouze nadstandardní byt, ale též občanská vybavenost v blízkosti. Přímo před domem se nachází zastávka MHD a výborná je i možnost individuální dopravy. V této lokalitě Žižkova jsou v dosahu úřady, školy, obchody, banky, lékárny, prostě vše, co je potřebné. Ke klidným procházkám a relaxaci může posloužit park na Vítkově a park Židovské pece, nedaleké kino a spousty restaurací či kaváren.

Žít v Praze ve známé čtvrti na Žižkově a bydlet v pohodlí v centru veškerého dění není nesplnitelné. Stačí se podívat na byty Koněvova 126.

 
Přečtěte si více
 

Bouráme bytové jádro

Při úvahách o rekonstrukci kuchyně a koupelny si musíme položit několik základních otázek. A pokud se skutečně rozhodnem...

Srovnání cen elektřiny 2013

Stále více lidí si všímá srovnání cen elektřiny. Je to dáno tím, že ceny elektrické energie jsou rok od roku nahoru, při...

Vyberte si z plzeňských bytů

Hledáte byt v Plzni k prodeji či pronájmu? Jde o velké město s bohatou nabídkou nemovitostí. Vyberete si, ať už preferuj...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich