Byty Koněvova 126

Jestli někdo nevěří, že i rekonstruovaný činžovní dům může poskytnout vysoce komfortní bydlení, nechť si prohlédne byty projektu Koněvova 126. Zkušená developerská společnost Půdy real s.r.o se s úspěchem soustřeďuje na vestavby půdních bytů a rekonstrukce starých činžovních domů. Doslova unikátní bydlení vzniklo v Praze 3 na Žižkově. Důslednou rekonstrukcí celého domu od sklepa až po střechu došlo k propojení romantiky starého činžovního domu s moderním bydlením, aniž by se slevilo z požadavků na uživatelský komfort.

Koněvova 126

Celý projekt Koněvova 126 na Žižkově byl svěřen do rukou renomovanému projektantovi a na jeho zrealizování se podíleli zkušení řemeslníci. Použití kvalitních materiálů a nejmodernějších stavebních technologií je samozřejmostí, neboť jen tak mohlo dojít k citlivému prolnutí „moderny“ se stylem „starého“ původního domu.

Interiér celého domu se po úpravě původních bytových jednotek pozměnil směrem k velmi zajímavému a praktickému řešení, kdy každý z bytů překvapí dokonalým využitím prostoru. V rekonstruovaném domě projektu Koněvova 126 najdete jak prostorné garsoniéry o výměře kolem 37 m2, tak byty 2+kk s velikostí cca 55 m2, navíc k polovině bytových jednotek náleží balkon orientovaný na jih. Pod střechou se díky nástavbě a vestavbě půdních prostor skrývá dalších šest dvou a třípokojových bytů o výměře kolem 90 m2.

Hlavní „náplní“ bytů činžovního domu v Koněvově ulici na Žižkově je poskytnout co nejkvalitnější a bezproblénové bydlení. K tomuto účelu je každá bytová jednotka vybavena moderním plynovým kotlem, který společně s dřevěnými Eurookny je dostatečnou zárukou příjemného klimatu v interiéru. Na zakázku vyrobené vnitřní dveře, kvalitní plovoucí podlahy a obklady od prověřených výrobců jen navýší komfort bydlení. Interiéry bytů jsou sladěny v harmonii tvarů a barev. Ke každé bytové jednotce patří velmi prostorný sklep a je možné využívat společný prostor kolárny – kočárkárny. Vzhledem k problémům s parkováním v lokalitě Praha 3 – Žižkov mají obyvatelé domu Koněvova 126 možnost zakoupit si luxusní parkovací prostor za domem v upraveném vnitrobloku.

Pro pohodlné bydlení nestačí pouze nadstandardní byt, ale též občanská vybavenost v blízkosti. Přímo před domem se nachází zastávka MHD a výborná je i možnost individuální dopravy. V této lokalitě Žižkova jsou v dosahu úřady, školy, obchody, banky, lékárny, prostě vše, co je potřebné. Ke klidným procházkám a relaxaci může posloužit park na Vítkově a park Židovské pece, nedaleké kino a spousty restaurací či kaváren.

Žít v Praze ve známé čtvrti na Žižkově a bydlet v pohodlí v centru veškerého dění není nesplnitelné. Stačí se podívat na byty Koněvova 126.

 
Přečtěte si více
 

Domovní čističky odpadních vod – jak správně vybrat?

Nenechte se oklamat při výběru čističky odpadních vod pro Váš rodinný dům nebo chatu lákavou nabídkou s nízkou...

Nové bydlení v Praze

Nejste spokojeni se svým starým bytem? Zajímáte se o investici do nových bytů v Praze 8? Hledáte nové možnosti bydlení? ...

Rezidence Modřanka: developer Horizon Holding

V letošním roce (2015) začne v Praze 4 - Modřanech vyrůstat nový bytový komplex. Rezidence Modřanka nabídne zájemcům tř...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich