Byty Jinočany nejlevnější bydlení v Praze

byty-jinocany-praha

Byty Jinočany pro Vás představují asi nejlevnější alternativu, jak si v Praze pořídit vlastní bydlení. Vlastní byt zde totiž seženete již za necelé dva miliony! Opravdu stěží byste v hlavním městě hledali levnější bydlení než byty Jinočany. Nemyslete si ovšem, že kvůli této nízké ceně bude kvalita bydlení nižší, než byste mohli očekávat!

Byty Jinočany se nacházejí západně od Prahy, tudíž všeobecný klid a pořádek je zde zaručen. Nejbližší stanice metra, Zličín, se nachází pouhé 3km od bytů Jinočanech. V přímé blízkosti bydlení se nacházejí i zastávky městské hromadné dopravy, díky nimž se ke stanici metra dostanete zanedlouho. Pokud máte rádi historii a kulturu, pak Vás jistě potěší fakt, že komplex bytů se nachází nedaleko nejznámějšího českého hradu Karlštejnu, jenž byl založen Karlem IV. ve 14. století. Občanská vybavenost v okolí obce Jinočany je také na poměrně solidní úrovni. Doslova na dohled máte zdravotní středisko, mateřskou a základní školu, poštu, knihovnu či několik restauračních zařízení.

Každá koupelna a místnost s toaletou je vybavena keramickými dlaždicemi (červených či šedých odstínů), ostatní obytné místnosti potom plovoucí podlahou. Větrání bytu je zajištěno především v koupelně, na toaletě a v kuchyni. Konkrétně v kuchyni je pro Vás připravena digestoř, která je součástí kuchyňské linky.

Venkovní design bydlení koresponduje s většinou interiérů. Domy jsou laděny do červeno-černé barvy. Pokud se skutečně rozhodnete pro koupi bytu v komplexu Byty Jinočany, pak se můžete těšit kupříkladu na vlastní parkovací místo. Okolo každého domu máte i další využitelnou plochu, kterou oceníte zejména v letních měsících.

 
Přečtěte si více
 

Pronájem bytu v Praze - Albertov Rental Apartments

Rozhodli jste, že spojíte svůj život s Prahou? Ať již jakéhokoliv důvodu, zaměstnání, studium, život ve velkoměstě, jste...

Bude hyzdit Žižkov obří projekt společnosti Discovery Group?

Nákladové nádraží Žižkov je kulturně historickou pražskou památkou, která se má stát další obětí nevzhledné megaloma...

Bydlení Vinoř - Praha 9 - Vinoř

Ani se tomu nechce věřit, ale v i dnešní době je možné užívat si bydlení v luxusním domě a pořídit si jej za...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich