Bydlení Vinoř – Praha 9 – Vinoř

Bydlení Vinoř

Ani se tomu nechce věřit, ale v i dnešní době je možné užívat si bydlení v luxusním domě a pořídit si jej za cenu klasického pražského bytu! Jedinečný projekt developerské společnosti Unistav nasměroval vysoce komfortní bydlení do Vinoře na Praze 9. Zde byl zrealizován projekt Bydlení Vinoř do podoby 6 luxusních rodinných domů, 22 řadových nadstandardně vybavených domů a 21 pozemků připravených na budoucí zástavbu.

Projekt nebyl situován do nejžádanější lokality v Praze 9 náhodou. Každému je jasné, že komfort bydlení není jen o domě samotném, ale i o místě, kde nemovitost stojí. A o lokalitě Praha 9 – Vinoř nelze mluvit jinak než v superlativech. Dokonalou rodinnou atmosféru doplňuje kompletní občanská vybavenost. V blízkém okolí lze nalézt množství obchůdků či centrum Letňany vzdálené pouhých 10 minut cesty autem. Dosah základních i střední školy, bank, lékařských služeb, ale i cyklostezek či multifunkční haly je samozřejmostí. Ovšem málokeré místo se může pochlubit dnes tak žádanými malebnými přírodními scenériemi v nedalekém okolí. Kulturní zážitek určitě přinese romantický zámeček Ctěnice či barokní zámek Vinoř s přilehlou rezervací a naučnou stezkou. Pro pohodlnou cestu do centra Prahy poslouží zastávka MHD situovaná hned ke vchodu do areálu.

Samotné domy v lokalitě Prahy 9 lze charakterizovat slovy luxus a kvalita za solidní ceny. Bydlení Vinoř představuje rodinné vysoce komfortní domy vybavené balkony, terasami a vlastní zahradou. Interiéry nemovitostí nejsou pevně stanoveny a je možné je upravit dle přání klienta. Samotné domy jsou postaveny a klientům k dispozici v několika jedinečných variantách. K výstavbě Bydlení Vinoř byly použity pouze kvalitní a osvědčené materiály a moderní technologie, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti bydlících. Více než příjemnou zprávou pro peněženky rezidentů je využití špičkových zateplovacích systémů střech, podlah a základů při stavbě, protože pak dojde k výrazným úsporám za vytápění. Zdrojem pro topení v domě se stává kvalitní závěsný kondenzační kotel ( např. firmy Wolf ) a otopný systém obstarají tělesa pod okny.

Součástí projektu jsou i stavební pozemky o rozloze od 180 m2 do 765 m2, které jsou připraveny k okamžitému prodeji.
Celý areál domů a pozemků na Vinoři je doplněn o inženýrské sítě s patřičnými přípojkami a o pohodlné příjezdové komunikace usnadňující spojení s celou městskou částí Prahy 9. Nemá cenu vynakládat peníze za klasický byt v Praze, protože za stejnou cenu je možné si zařídit opravdu nadstandardní a pohodlný život v domě Bydlení Vinoř.

 
Přečtěte si více
 

Pronájem bytu bez realitní kanceláře

Máte byt v Plzni? Rádi byste jej pronajmuli? Sháníte byty k pronájmu bez provize? Zajímáte se o pronájem bytu bez realit...

Byty Jinočany nejlevnější bydlení v Praze

Byty Jinočany pro Vás představují asi nejlevnější alternativu, jak si v Praze pořídit vlastní bydlení. Vlastní b...

Rezidence Modřanka: developer Horizon Holding

V letošním roce (2015) začne v Praze 4 - Modřanech vyrůstat nový bytový komplex. Rezidence Modřanka nabídne zájemcům tř...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich