Bydlení Vinoř – Praha 9 – Vinoř

Bydlení Vinoř

Ani se tomu nechce věřit, ale v i dnešní době je možné užívat si bydlení v luxusním domě a pořídit si jej za cenu klasického pražského bytu! Jedinečný projekt developerské společnosti Unistav nasměroval vysoce komfortní bydlení do Vinoře na Praze 9. Zde byl zrealizován projekt Bydlení Vinoř do podoby 6 luxusních rodinných domů, 22 řadových nadstandardně vybavených domů a 21 pozemků připravených na budoucí zástavbu.

Projekt nebyl situován do nejžádanější lokality v Praze 9 náhodou. Každému je jasné, že komfort bydlení není jen o domě samotném, ale i o místě, kde nemovitost stojí. A o lokalitě Praha 9 – Vinoř nelze mluvit jinak než v superlativech. Dokonalou rodinnou atmosféru doplňuje kompletní občanská vybavenost. V blízkém okolí lze nalézt množství obchůdků či centrum Letňany vzdálené pouhých 10 minut cesty autem. Dosah základních i střední školy, bank, lékařských služeb, ale i cyklostezek či multifunkční haly je samozřejmostí. Ovšem málokeré místo se může pochlubit dnes tak žádanými malebnými přírodními scenériemi v nedalekém okolí. Kulturní zážitek určitě přinese romantický zámeček Ctěnice či barokní zámek Vinoř s přilehlou rezervací a naučnou stezkou. Pro pohodlnou cestu do centra Prahy poslouží zastávka MHD situovaná hned ke vchodu do areálu.

Samotné domy v lokalitě Prahy 9 lze charakterizovat slovy luxus a kvalita za solidní ceny. Bydlení Vinoř představuje rodinné vysoce komfortní domy vybavené balkony, terasami a vlastní zahradou. Interiéry nemovitostí nejsou pevně stanoveny a je možné je upravit dle přání klienta. Samotné domy jsou postaveny a klientům k dispozici v několika jedinečných variantách. K výstavbě Bydlení Vinoř byly použity pouze kvalitní a osvědčené materiály a moderní technologie, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti bydlících. Více než příjemnou zprávou pro peněženky rezidentů je využití špičkových zateplovacích systémů střech, podlah a základů při stavbě, protože pak dojde k výrazným úsporám za vytápění. Zdrojem pro topení v domě se stává kvalitní závěsný kondenzační kotel ( např. firmy Wolf ) a otopný systém obstarají tělesa pod okny.

Součástí projektu jsou i stavební pozemky o rozloze od 180 m2 do 765 m2, které jsou připraveny k okamžitému prodeji.
Celý areál domů a pozemků na Vinoři je doplněn o inženýrské sítě s patřičnými přípojkami a o pohodlné příjezdové komunikace usnadňující spojení s celou městskou částí Prahy 9. Nemá cenu vynakládat peníze za klasický byt v Praze, protože za stejnou cenu je možné si zařídit opravdu nadstandardní a pohodlný život v domě Bydlení Vinoř.

 
Přečtěte si více
 

Byty na pronájem Plzeň

2+kk byt pronájem Plzeň - Bolevec, 32m2. Popis: Pronájem bytu 2+k o rozloze 32 m2. Byt se nachází na 1.NP 8-patrového by...

Levnější byty hledejte v okrajových částech Prahy, centrum je nejdražší

Pořídit si v Praze nemovitost, to chce disponovat nejen dostatečnými finančními zásobami, ale také mít přehled o tom, ja...

Luxusní vily Diamantica v Prokopském údolí

Bydlení v luxusních vilách, v klidných oblastech plných zeleně, a přitom v dobré dostupnosti od centra. To je to...

Doporučiť inzerát

Email Agent

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich